Černá a bíla aneb colour blocking ne

2. květen 2011  Katka Pešavová   komentáře (1)

Podívejte se na módní styl patnáctileté blogerky Terezy, která říká, že bílá je nová černa a že ačkoli se jí nový módní trend colour blocking líbí, na sobě ho zkoušet nebude.

Černá a bíla aneb colour blocking neČerná a bíla aneb colour blocking ne
Reklama

Pod přezdívkou Indie Kid se ukrývá teprve patnáctiletá blogerka Tereza, a na jejím webu Stop making the eyes at me se toho ukrývá ještě mnohem více. Historie jejího součastného blogu se začala psát v lednu v roce 2010, za tuto dobu dokázala svým čtenářům nabídnout spoustu obsáhlých článků, které doplňuje fotografiemi i videi.

Tereza se také zúčastňuje konkurzů na různé reklamy a podrobnosti z natáčení si můžete přečíst právě na jejím blogu. Jenže blog není vše a i tato blogerka má svůj soukromý život. „Miluji čtení, ráda bych si přečetla tolik knížek, jenže mám teď tak málo času… Baví mě cizí jazyky, doučuji angličtinu a taky se ve volném čase učím sama španělsky. Ráda poslouchám hudbu, koukám se na filmy, procházím se, fotím, vařím, listuji časopisy nebo se prostě jen tak válím,“ to prozradila mladá blogerka o svých koníčkách.

Indie kid
Indie kid

Velkým trendem mezi blogerkami jsou různé návštěvy showroomů, kde si mohou vybrat oblečení a dozvědět se něco o nových kolekcích. I Indie Kid jeden navštívila, a to showroom obchodu H&M. Své blogování o módě ale hodnotí skromně.

Zatím si nemyslím, že bych byla v blogování nějak výrazně úspěšná. Jsem věčně nespokojený člověk, chci na sobě ještě mnohem víc pracovat. Nicméně považuji za velký úspěch to, že můj blog už má přes 560 pravidelných čtenářů, denně několik stovek návštěvníků, už čtyřikrát se mi stalo, že mě někdo poznal na ulici a hodně si vážím milých a povzbudivých komentářů od mých čtenářů, protože bez nich bych nebyla nic. Děkuji!,“ vzkazuje svým čtenářům Indie Kid.

Indie kid
Indie kid

Inspirace: Černá nikdy nezklame

A teď už přejdeme k jejímu stylu oblékání. Jaký vlastně je? „Upřímně řečeno, tahle otázka mě celkem děsí, protože vůbec nevím, co na ni odpovědět. Mám pocit, že momentálně svůj styl ještě tak trochu hledám, od začátku blogování jsem se myslím celkem změnila a stále jsem ještě v takovém módním vývoji. Snažím se namíchat od každého trochu a nakonec z toho vytvořit něco, čemu můžu říkat můj styl,“ říká blogerka.

Indie kid
Indie kid

Na jejím webu se nedávno objevil outfit, který jsme vybrali jako inspiraci pro vás. Nesmrtelná kombinace jednobarevné lehké košile a černé klasiky nikdy nevyjde z módy a toho si je vědoma i Tereza.

Celý outfit skvěle doplnila černou kabelku a šněrovacími černými high heels (podobné můžete sehnat na stránce asos.com) Všimněte si také nezvyklého detailu, a to dvou hodinek na jedné ruce a samozřejmě velkých prstenů. I když tento outfit barvami zrovna nehýří, Tereza si oblíbila mezi trendy letošního roku tzv. colour blocking.

Indie kid
Indie kid

Docela se mi líbí trend "bílá je nová černá", rozhodně se chystám na nějaké kousky v této barvě. Pak mě celkem zaujal trend colour blocking, aneb míchání výrazných barev. Myslím, že na sobě to asi praktikovat nebudu, nicméně na ostatních lidech se mi to líbí.“

Pokud vás zaujala Tereza fotografiemi, třeba vás zaujme i svou osobností, kterou můžete blíže poznat na jejich stránkách. Inspirujte se a berte módu jako hru, díky které můžete vyjádřit sama sebe.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (1)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Berry

pátek, 6. květen 2011
17:28

Nechcete se pochlubit se svým novým outfitem a získat jednu ze zajímavých cen? Tak navštivte stránky http://www.jsinej.cz
---------------------------------
Zpráva byla upravena adminem 23.05.2011 ve 16:30:09


Napsal: Berry [Odpovědět]Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!