Co teď frčí v módním světě adidas? Květiny a puntíky!

4. listopad 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Světová značka adidas už dávno není jen o sportovním oblečení a teniskách. adidas má ve své stáji dvě úspěšné kolekce Performance a Originals. Právě Originals je ta, která je zaměřena na módní trendy, výstřelky a jednoduše na to, co právě teď ve světě módy frčí.

Co teď frčí v módním světě adidas? Květiny a puntíky!Co teď frčí v módním světě adidas? Květiny a puntíky!

Světová značka adidas už dávno není jen o sportovním oblečení a teniskách. adidas má ve své stáji dvě úspěšné kolekce Performance a Originals. Právě Originals je ta, která je zaměřena na módní trendy, výstřelky a jednoduše na to, co právě teď ve světě módy frčí. Každou sezónu vypouští do světa originální a pestrobarevné kolekce, které vašemu šatníku dodají pořádnou dávku stylu a nových trendů. Vyparaďte se s adidas Originals a buďte za hvězdu! Stylové kousky si můžete vybrat na www.ringit.cz.

Floral – květinový ráj

Kolekce adidas Floral vás zahalí do květinového kabátu. Floral v sobě ukrývá drobné květiny, které dohromady tvoří doslova květinový ráj. Modré, červené a růžové květiny působí opravdu atraktivně. Dámský tým z Ringit.cz za vás vše poctivě vyzkoušel a úžasem ani nedutal. Spokojené vrnění a nadšení z nového kousku se vám nevyhne.

 

Co teď frčí? Ringit.czFloral
Zdroj: ringit.cz

 

Farm – tajuplná romance

I adidas Farm v sobě ukrývá květinový vzor, který však spojuje s dalšími krásami přírody. Toto spojení působí tajuplně, záhadně a přitom velmi romanticky. Na výběr máte z pohodlných i žensky vypasovaných mikin, triček, kalhot a legín.

 

Co teď frčí? Ringit.czFarm
Zdroj:ringit.cz

 

Puntíková sezóna

Žhavým podzimním hitem jsou bezesporu puntíky, které opět naleznete v módní kolekci adidas Originals. Jsou hravé, originální a každého pobaví. Stačí k puntíkům zvolit jednoduché doplňky a trendy outfit je na světě. Puntíky se hodí do školy, práce, na procházky i na večerní párty. Puntíky byly, jsou a budou v kurzu. Nezapadněte v davu a ukažte se v puntíkovém.

 

Co teď frčí? Ringit.czPuntíková sezóna
Zdroj:ringit

 

Ženy, dámy, dívky vyberte si módní adidas kousek přesně dle svého gusta. Není nic lepšího než se cítit pohodlně a přitom parádně vypadat.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!