Dárek k Vánocům? Dárkový poukaz na nábytek

30. listopad 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

Zítra je prosinec. Nejvyšší čas začít se rozhlížet po vánočních dárcích. Chybí vám dostatek fantazie, co koupit svým blízkým? Nemusí to být tak těžké…

Dárek k Vánocům? Dárkový poukaz na nábytekDárek k Vánocům? Dárkový poukaz na nábytek
Reklama

Zítra je prosinec. Nejvyšší čas začít se rozhlížet po vánočních dárcích. Chybí vám dostatek fantazie, co koupit svým blízkým? Nemusí to být tak těžké…

Každý rok si lámete hlavu s tím samým – co koupit pod stromeček mamince, bratrovi, přítelovi, babičce. Někdy je těžké vymyslet originální, nápaditý i užitečný dárek. A tak se občas stává, že si to ulehčíme, den před Štědrým večerem skočíme do drogérie a nakoupíme nějaká mýdla a soli do vany. Zkuste letošní Vánoce pojmout jinak.

Možná si při bloumání obchody všimnete toho, že byste hned věděli, jaký dárek pořídit pro sebe. Je to pochopitelné – člověk zná sám sebe nejlépe, ví, co by si přál. Naštěstí jsou si toho vědomi i někteří obchodníci, a proto vymysleli dárkové poukazy.

Dárkový poukaz na nábytek

Dárkové poukazy pořídíte na oblečení, kosmetiku, prodávají se poukazy do restaurací. Každý z nás ale určitě ocení i dárkový poukaz na nábytek.

Pozor! Neznamená to, že takový dárkový poukaz bude nákladný. Naopak. Dárkové poukazy na nábytek se prodávají v různých hodnotách – ten nejlevnější můžete mít za 300 korun. Pořídit se za něj dají různé drobnosti do bytu.

Komu darovat poukaz na nábytek?

Darování poukazu na nákup nábytku potěší nejen mladé páry a rodiny, ale třeba i ženy a muže, jejichž zálibou je domácnost a její zařizování. Vyberou si vše podle svého vkusu. Uděláte jim radost a navíc si ušetříte i lámání hlavy nad tím, zda se vaší mamince bude víc líbit modrá nebo červená lampička.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!