Doplňky stravy Andropharmia Slim

1. říjen 2012  Jiří Vencl   komentáře (0)

S různými doplňky stravy jste se jistě již setkali. Mohou nám pomoci zhubnout nebo posílit naši obranyschopnost či dodat tělu potřebné látky. Andropharmia Slim je přírodní přípravek na hubnutí, který si umí poradit i s celulitidou. Unikátní je díky svému složení, Obsahuje hlavně výtažky z rostlin, které velmi příznivě ovlivňují organismus.

Doplňky stravy Andropharmia SlimDoplňky stravy Andropharmia Slim
Reklama

S různými doplňky stravy jste se jistě již setkali. Mohou nám pomoci zhubnout nebo posílit naši obranyschopnost či dodat tělu potřebné látky. Andropharmia Slim je přírodní přípravek na hubnutí, který si umí poradit i s celulitidou. Unikátní je díky svému složení, Obsahuje hlavně výtažky z rostlin, které velmi příznivě ovlivňují organismus.

Myslíte si, že hubnutí je nezdravé? Pak právě Andropharmia Slim vás přesvědčí o pravém opaku. Zhubnout pomocí doplňku stravy jako je Andropharmia Slim není vůbec obtížné. Potřebujete pouze lehce pozměnit jídelníček, dodržovat pitný režim a samozřejmě užívat pilulky dle příbalového letáku.

Přírodní složení Andropharmia Slimu

Z celého výčtu různých rostlinek můžeme začít bylinou, která příznivě působí na štítnou žlázu a tím napomáhá při hubnutí, je to Chaluha bublinatá. Kromě ní se na složení asi z největší části podílí Caralluma, jejíž výčet účinků je mnohem delší. Dokáže regulovat krevní cukr a to činí doplněk stravy Andropharmia Slim vhodným i pro diabetiky. Caralluma nám mimo jiné pomáhá spalovat tuky a urychluje metabolismus. Dále se chlubí protizánětlivými účinky. Další rostlinou, která je zastoupena v Andropharmia Slimu je Garnicie kambodžská, která ve vás dokáže vyvolat pocit sytosti a tudíž zbytečně nejíte, když to není potřeba. Dále zrychluje metabolismus a tím přispívá k lepšímu spalování a rychlejšímu hubnutí.

Andropharmia Slim je nový doplněk stravy, který vám pomůže účinně zhubnout. Shozených kilogramů se zbavíte nejen na chvíli, tento přípravek slibuje hubnutí bez jojo efektu. Vyzkoušejte jej i vy a uvidíte, že budete spokojeni.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!