Glamorous by Glam: Luxusní kožené kabelky, které mají styl

8. říjen 2014  Webmaster   komentáře (0)

Patříte mezi milovnice krásných a exklusivních kabelek, které upoutají na první pohled? Kabelky si drží velmi významné postavení, neboť fungují jako módní doplněk i taška, ve které nosíme vše potřebné. Jistě také kladete důraz na design a účelovost. Italští návrháři přináší kabelky z kolekce Glamorous by Glam, které jsou symbolem luxusu a elegance. Italská móda udává směr a nejinak tomu je také v případě kabelek. Nechte se unést skutečně krásnými výrobky, které mají styl.

Zdroj: glam.czZdroj: glam.cz
Reklama

Patříte mezi milovnice krásných a exklusivních kabelek, které upoutají na první pohled? Kabelky si drží velmi významné postavení, neboť fungují jako módní doplněk i taška, ve které nosíme vše potřebné.

Jistě také kladete důraz na design a účelovost. Italští návrháři přináší kabelky z kolekce Glamorous by Glam, které jsou symbolem luxusu a elegance. Italská móda udává směr a nejinak tomu je také v případě kabelek. Nechte se unést skutečně krásnými výrobky, které mají styl.

Kabelky Glam

Kožené kabelky, které vyjádří Vaši originalitu

Módní značka Glamorous by Glam se kromě oblečení a obuvi zaměřuje také na jedinečné kožené kabelky. Kůže patří nepochybně mezi nejkvalitnější materiály, ze kterých lze kabelky vyrobit. Každá z Vás má jiný vkus, proto je velmi důležité přinášet pestrou paletu zboží v mnoha barvách i zdobení. Všechny kabelky této značky jsou vyrobeny z těch nejlepších a nejkvalitnějších kůží vhodných pro galanterii. Je to kvalita, kterou poznáte na první pohled.

Pokud se chcete odlišit můžete vybírat v eshopu Glam z více než 30 modelů italských desénových kabelek.

Luxusní kožené kabelky můžete vhodně kombinovat s dalšími výrobky Glamourous by Glam, které budou ideálně doplňovat. Zvolte si moderní oblečení z dílen italských návrhářů a k tomu například nádherné lodičky, ve kterých zazáříte.

Punc kvality

Výrobce striktně dohlíží na počet kusů každého modelu, jenže je dodáván do jednotlivých měst.Tím je zaručena Vaše originalita. Každá kabelka Glamorous by Glam je designový kousek, jedno mají však společné všechny kabelky této značky. Nesou název společnosti Glamorous by Glam v podobě vkusně zvoleného přívěsku.

Logo značky je zvýrazněno v kůži nebo ve stříbře. Každá kabelka působí na první pohled luxusně. Převažují kožené kabelky přes rameno nebo do ruky různých velikostí. Zákaznice si mohou udělat radost jednoduchým modelem, nebo zvolit výraznou a trochu extravagantní kabelku. Převažuje elegantní styl kabelek, které jsou vhodné do města i do společnosti.

Celou kolekci najdete na www.glam.cz

Komerční sdělení -pla-

Autor Webmaster

Autor: Webmaster


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!