Hit letošního léta: METALICKÉ TETOVÁNÍ

10. červen 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Checte, aby vaše opálení krásně vyniklo? Proč nezkusit metalické tetování?

polyvore-speskipolyvore-speski
Reklama

Na léto je smyvatelné metalické tetování přímo stvořené. Sluší naprosto každému a je k dostání v mnoha barvách. Něketrá vydrží dokonce až 14 dnů! Nechte se inspirovat hitem tohoto i minulého léta.

Zlatá, stříbrná nebo i bronzová s kombinacemi neonových barev je typickými volbami u metalického tetování. Barvy jsou jako stvořené pro královnu exotického kmene. Vzory se mnohdy podobají aztéckým a mají evokovat motivy bohémské, etnické a indiánské. Tetování v atypických barvách je proto tak krásné, protože není černé.

Aplikace tohoto tetování je velmi jednoduchá, ale na některá místa budete asi potřebovat asistenci kamarádky nebo partnera. Prvním krokem je výběr tetování. Dnes už jsou k dostání v mnoha drogeriích, obchodech nebo na internetu. Lepší je si je však prohlédnout přímo na místě, abyste viděli velikost a barvy. K dostání jsou i tetování přímo na určitá místa na těle jako prsty, kdy je lze zakoupit i s prstýnky, což je kd ostání například v drogerii Rossman.

Druhým krokem je si obrázek správně vystřihnout. Dávejte pozor na delikátní detaily a nestřihejte je moc blízko designu tetování, protože byste je mohly přestřihnout. Třetím krokem je si vybrat, kam chcete tetování aplikovat. Toto místo by nemělo mít příliš chlupů, jinak nebude držet a místy se bude odlumovat. Hladká pokožka je nutností. Klidně si raději vybrané místo vyholte. Tetování pak lépe přilne.

Dalším postupem je přiložení tetování obrázkem dolů a navlhčení papíru, který zůstal nahoře. Dokonalým, ale pomalým namočením navlhčeným hadříkem předejdete příliš rychlé aplikace a tetování by se mohlo posunout nebo roztrhnout. Postupujte pomalu, trpělivě a opatrně. Jemně a postupně papír namáčejte, předejdete tak nechtěnému poškození. Raději opatrně a trpělivě! Posledním krokem je odstranění papíru a jemné přitlačení metalického obrázku na kůži suchým ubrouskem nebo hadříkem.

Nyní si své tetování můžete krásně užít. Vydrží vám dlouho, pokud se o něj budete opatrně starat a nebude se příliě otírat o oblečení. Šetřete také krémem, kterým ho můžete omylem ostranit. Je vhodné na pláž, ale i jakýkoliv letní mejdan. Je ideální k opálení! Skvělým i cenově dostupným hitem léta si ozdobíte tělo a budete všude hvězdou!

Vyzkoušeli jste už metalické tetování? Jaké jsou vaše zkušenosti? Podělte se o ně s námi na našem facebooku a Instagramu!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!