I boty mohou být originální: Jen vědět, po jakých značkách sáhnout

27. květen 2016  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Při nákupu oblečení se stále více žen snaží pořizovat si originální kousky, v nichž nesplynou s davem. Dámy, zkusily jste si ale najít i obuv, která by byla výjimečná? Stačí zvolit správnou značku.

Zdroj: different.czZdroj: different.cz

 

Při hledání originality u bot využívejte eshopy

Dámské boty vyrábí desítky, ba možná dokonce stovky firem po celém světě. Pokud ale zajdete do běžných českých obchodů, výběr je značně omezený. Často na regálech najdete jen pár největších značek, přičemž jejich obuv je dosti podobná. Jak vzhledově, tak i materiály, které se při jejich výrobě použily.

Přitom máte mnohem více možností. Stačí se porozhlédnout po internetových obchodech. I v těch tuzemských se už dají najít pro našince méně známé značky, které přitom vyrábějí skutečně originální zboží.

Boty z Brazílie, které lahodí chodidlům i očím

Příkladem budiž brazilské boty Zaxy, případně pak boty Melissa, které pocházejí rovněž z Jižní Ameriky. Jejich výjimečnost poznáte už na první pohled. Oproti většině světových značek se vyznačují neotřelým designem, který v sobě dokáže skloubit všechna pozitiva brazilského temperamentu a elegance.

Obě značky se specializují právě na dámské boty. Vyrábějí se z moderních plastových materiálů, které mají dlouhou životnost. Zároveň jsou příjemné na dotyk, rozhodně vás jejich nošení nebude nijak obtěžovat. Některé modely značky Melissa jsou dokonce voňavé, což jen zvyšuje jejich atraktivitu.

TOMS – značka, která myslí i na chudé děti!

Zaujala mne ještě další značka – boty TOMS. U nich si přijdou na své i ty z vás, které hledí na ekologii a zároveň soucítí se zeměmi „třetího světa“. Výrobce totiž garantuje, že za každý prodaný pár věnuje pár bot dítěti v některé z chudých zemí. Každým nákupem tak vlastně přispějete na dobrou věc. Navíc získáte obuv, která vás potěší z estetického hlediska.

Jak vidno, i u bot máte z čeho vybírat. Nemusíte nutně volit jen fádní osvědčené značky, které už nemohou ničím překvapit. A ani se o to nesnaží.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!