Inspirace: Jak nosit kraťasy a punčochy se vzorem

6. duben 2011  Katka Pešavová   komentáře (0)

Jak nosit kraťasy a punčochy se vzorem? Inspirujte se u módní blogerky Lucie!

Inspirace: Jak nosit kraťasy a punčochy se vzoremInspirace: Jak nosit kraťasy a punčochy se vzorem
Reklama

„K blogování jsem se vlastně dostala úplnou náhodou tak před šesti/sedmi lety. Psala jsem blog o sobě, který se postupně vyvinul na grafický web a internetový magazín. Tou dobou už jsem se začala více zajímat o módu a před rokem jsem založila svůj osobní blog věnovaný módě. Začala jsem sledovat i ostatní blogy a každý den nacházím nové. V současnosti jich sleduji okolo 200.“

Tak popisuje své začátky osmnáctiletá studentka Lucie z Prahy. Jejích současných 1280 následovníků dokazuje, že její blog je velmi oblíbený, a každý si na něm najde to, co ho zajímá, od fotografií outfitů, videí, až po různé módní i kosmetické tutoriály. Jako jedna z prvních blogerek navštívila showroom oděvní značek F&F a H&M, a dokonce si získala i pár řádků v časopise InStyle.

„Kdyby taková spolupráce šla naplánovat, plánovala bych je klidně každý den. Tak to ale bohužel nefunguje, takže musím čekat já, až nějaký časopis naplánuje spolupráci se mnou. Samozřejmě jsem z toho nadšená a každou takovou spolupráci jen uvítám,“ říká Lucie.

První článek se na jejím blogu objevil v prosinci roku 2009, od té doby si získává stále nové a nové čtenáře a také díky nim se dostala mezi blogerskou špičku. A co její osobní život? „V osobním životě už se pomalu začínám připravovat na maturitu, která mě čeká příští rok, a rozhoduji se, kam na vysokou. A v blogovém životě bych se ráda zaměřila na pravidelnější přispívání jak outfitových fotek, tak videí.“

Inspirace: Jarní outfit

Opět jsme pro vás připravili fotografie jednoho outfitu, který můžete vidět také na jejím webu http://www.acupofstyle.com/. Krásné jarní počasí nám dovolí ze skříní vytáhnout lehčí kousky oblečení, a také nám zvětší chuť k vytváření originálních a zajímavých modelů. Pokud vám chybí inspirace, pojďte se společně s námi podívat na jeden z velmi povedených Lucčiných modelů.

Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy

Jak nosit kraťasy
Jak nosit kraťasy

Outfit může na první pohled působit velmi jednoduše, ale při zaostření na detaily zjistíte, že je velmi promyšlený. Jak sama Lucie řekla, její styl oblékání je neidentifikovatelný. Jednoduchý, pohodlný, ale vždy něčím ozvláštněný. „Módní trendy sleduji. Ve světě módních blogů se jim ani nejde vyhnout, ale neřekla bych, že se jimi řídím. Spíš se inspiruji. Pro letošní rok se těším na zářivé barvy a opět hodně džínoviny,“ říká Lucie.

Zřejmě proto zvolila jako základ svého outfitu riflové kraťasy. Zaujalo nás také tričko, které si sama vylepšila rozdrbaným efektem na zádech. Srdíčkované punčochy z Topshopu, slouží společně s kabelkou a červenými brýlemi jako skvělé doplňky.

Každý má nějakou inspiraci, která ho popohání vpřed při hledání svého stylu a ani Lucie není výjimkou. „Inspiruji se všude. Na internetu, v časopisech, v seriálech, na ulici. Žádnou konkrétní osobu/věc však nemám.“ Pokud ani vy ne, navštivte blog Lucie a třeba vás svým stylem dokáže zaujmout stejně jako nás.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!