Jak co nejlevněji nakoupit v povánočních výprodejích?

27. prosinec 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Začínají povánoční slevy! Na co si dát pozor?

Foto: flickr.com/photos/rodeime/15627238721Foto: flickr.com/photos/rodeime/15627238721
Reklama

Štědrý den a s ním spojené vánoční svátky jsou u konce a přicházejí tradiční povánoční slevy! Je to příležitost, jak levně nakoupit spoustu věcí, které byly ještě před Vánocemi pořádně předražené, a to by se přeci nemělo propásnout. V lednových slevách můžete ušetřit klidně i 50 % z původní ceny, když budete mít štěstí.

Úskalí povánočních slev

Při všeobecném nadšení z velkých slev je potřeba si dát pozor i na určitá úskalí. Předně je důležité zjistit, zda je váš vytoužený výrobek skutečně zlevněný, jestli to není pouze fígl. Obchodníci často používají různé triky, při kterých jsou slevy pouze zdánlivé, nikoliv skutečné, a za oblečení tedy můžete zaplatit stejně nebo i více než před „slevou“.

Mnohdy také bývá zlevněno oblečení, které má nějakou vadu, a vy si jí v prvotní euforii ani nemusíte všimnout. Proto je potřeba si veškeré zboží před nákupem pořádně prohlédnout, často se na oblečení vyskytují menší dírky nebo nevypratelné skvrny.

Kde levně nakoupit?

Povánoční slevy začínají téměř hned po skončení Štědrého dne a trvají většinou až do začátku února. Můžete se s nimi setkat skoro ve všech obchodech s módou, takže je úplně jedno, kam na nákup zavítáte. Pokud jste ještě nikdy hned krátce po Vánocích oblečení nenakupovali, nebuďte nemile překvapení a zklamaní z toho, že se v obchodech může vyskytnout velká masa nakupujících, a proto tam nemusí být moc velký pořádek.

Slevy i online

Nejen kamenné obchody, ale i jejich internetové protějšky nabízí slevy. Speciální online akce brzy přijdou, takže se u některých e-shopů s módou určitě můžeme těšit na novou porci slev nebo pozornost v podobě dopravy zdarma.

Snížení cen můžeme očekávat také na internetových nákupních portálech jako je eBay nebo Aliexpress, tamní prodejci měli před Vánoci ceny docela našponované, a tak s příchodem Nového roku můžeme očekávat jejich mírný pokles. Nepropásněte tedy šanci a pokud máte peníze nazbyt, pořiďte si něco pěkného na sebe za zlomek ceny!

Budete nakupovat v povánočních slevách? Které obchody jsou vaše nejoblíbenější? Podělte se s námi o vaše názory na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!