Jak nakupovat na ebay?

18. listopad 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

V pondělí jsme představili 5 tipů na dárky pro přítele a přítelkyni v rámci našeho testování české mutace nákupního portálu ebay. Nakonec jsem se rozhodla objednat dva kabáty. Přece jen, venku přituhlo a na zimu se hodí mít zásobu pěkných bund a

Jak nakupovat na ebay?Jak nakupovat na ebay?
Reklama

V pondělí jsme představili 5 tipů na dárky pro přítele a přítelkyni v rámci našeho testování české mutace nákupního portálu ebay. Nakonec jsem se rozhodla objednat dva kabáty. Přece jen, venku přituhlo a na zimu se hodí mít zásobu pěkných bund a kabátů na střídačku. Oba kabáty jsou z obchodů ve Velké Británii.

Kabáty, které objednáme

Military styl je hitem, což se odráží i v designu kabátů. Pro přítele jsem vybrala tento elegantní kabátek, který se hodí pro chladnější podzimní dny, mírnější zimní dny a unosí se určitě ještě na začátku jara.

Kabát pro něho

Kabát od vojáků
Kabát od vojáků

Kabát pro ni

Dárky Ebay
Dárky Ebay

Osobně mám také ráda oblečení šmrncnuté military stylem. Letos jsem si koupila uniformu WAC, kterou nosily ženy v americké armádě během 2. světové války. V Plzni totiž v květnu pravidelně probíhají Slavnosti svobody, během kterých si připomínáme konec války.

Myslím, že tento kabát využiju nejen pro běžné nošení, ale bude se hodit i k uniformě. Uvidíme, jak moc bude ladit barevně (na obrázku to vypadalo, že to půjde). Příští týden v sobotu nás čeká retro ples Back to 1945, ale předpokládám, že do té doby kabát nedorazí.

Britské a české míry

Při nákupu ve Velké Británii vás možná trochu potrápí velikosti a míry. Britové používají jako jednotku míry inch – palec. Na centimetry si můžete vše přepočítat třeba zde.

V následující tabulce velikostí si pak jednoduše můžete najít tu svoji

Velikosti oblečení – Velká Británie a ČR

ČR 36 38 40 42 44 46

VB 8 10 12 14 16 18 18

Placení na ebay

Abyste mohli na ebay.cz nakupovat, musíte si zde vytvořit účet. Tím to ale nekončí. Většina prodejců v zahraničí vyžaduje, abyste jim zboží zaplatili přes paypal. Nebojte se, stačí si zde vytvořit účet. Je to bezpečné, jednoduché a pohodlné. Takže až si to trochu osaháte, nebude to žádný problém.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!