Jak nosit maxi sukni

11. květen 2011  Katka Pešavová   komentáře (0)

Blogerka Suzie ráda nosí maxidélky. Podívejte se na její povedený outfit a inspirujte se!

Jak nosit maxi sukniJak nosit maxi sukni
Reklama

Suzie je rozhodně osobnost, a svoji osobnost částečně odhaluje svým čtenářům a čtenářkám, stejně tak jako spousta jiných blogerek na svém webu. „Celý tenhle nápad se sdílením fotek a šířením módy přes internet touto formou mě naprosto uchvátil a jednoduše jsem se chtěla stát jeho součástí,“ prozrazuje důvod proč i ona vklouzla do virtuálního světa plného módy.

Suzie je studentkou businessu, baví jí chození na zajímavé hudební akce, festivaly a divadelní představení a v neposlední řadě mezi její koníčky patří hlavně cestování. Navštívila již Kanadu, Spojené státy americké a různá místa v Evropě a v budoucnu by chtěla navštívit Asii. Ale její budoucnost se netýká jenom cestování, Suzie má jasnou představu o tom, kam by měl její život dále směřovat.

Právě jsem dokončila bakalářské studium a podala přihlášku na magistra. Láká mě svět velkých nadnárodních módních nebo kosmetických firem, kde je potenciál se pořád zlepšovat a pracovně vyvíjet. Dlouho sním o práci pro španělskou Zaru, ale v poslední době mě začíná lákat i svět kosmetiky a například práce pro Lancôme, se kterou spolupracuji přes blog, je pro mě velice přitažlivou metou. Blog bych chtěla dál rozvíjet a posouvat. Mým cílem je přesunout jej z kategorie „módní“ k lifestylovému a více se zaměřit třeba na kulturní dění, kosmetiku, atd.…“

Spolupráce s Fashionist

Každá blogerka by ji mohla závidět spoustu zajímavých nabídek, které díky blogu dostává, ať už je to její spolupráce s kosmetickou značkou Lancôme nebo účinkování v pořadu Fashionist, kde se objevila po boku Anit.

Anit je fantastická osobnost, módní znalec se skvělým vkusem a hlavně velice inteligentní a vzdělaná slečna. Moc ráda s ní trávím čas a spolupráce na pořadu Fashionist pro mě byla veliká pocta a jsem ráda, že jsem mohla být součástí tohoto projektu. Další spolupráce určitě budou. Průběžně chodí nabídky, ale snažím se vybírat jen ty, se kterými se skutečně ztotožňuju. Nechci a nebudu čtenářům představovat značky nebo projekty, ve které nevěřím nebo mi nejsou blízké a i takové se bohužel objevují. Ale pokud budete blog dál sledovat, určitě se dočkáte. Momentálně jsem moc vděčná za příležitost spolupracovat s kosmetickou značkou Lancôme. Je to výzva a spousta práce, ale jsem nadšená, že mohu čtenářům přiblížit takto kvalitní výrobky.”

Slečinkovské outfity

I stránky Suzie jsou plné módy a outfitů ve stylu, který, jak sama říká, je hodně „slečinkovský“ i elegantní. Potrpí si na sukně, šaty, podpatky a saka. Zálibu si našla ve výrazných doplňcích, barvách a experimentech s trendovými kousky. A jaký má Suzie názor na trendy?

Neřekla bych, že je přímo sleduji, spíš se trendům nedá vyhnout. Všude v časopisech, na internetu, blozích a hlavně pak v módních řetězcích prezentují, co se nosí. Člověk by musel zalézt do ulity, aby se to k němu nedostalo. Pro sebe se vybírám jen to, v čem se cítím dobře. Jsou určité kousky oblečení, které bych si prostě neoblékla. Favoritem jsou rozhodně maxidélky, které nosím už několik sezon a asi jen tak nepřestanu.“

Maxi oblečení

A jeden „maxi outfit“ jsme pro vás vybrali i my. Hnědá kožená bundička H&M ve spojení s maxi šaty z F&F tvoří dokonalou souhru s crossbody kabelkou v téže barvě jako bundička. Suzie obula černé boty na širším podpatku, které zakoupila v Zaře. Celý oufit doplnila výraznými doplňky jako je velký prsten, náušnice s peříčky a velké brýle.

A kdo nebo co ji inspiruje? „Moji přátelé, přítel a rodiče. Asi by bylo na místě uvést nějakou známou osobnost, ale ve skutečnosti je to právě mé nejbližší okolí, které mě inspiruje a nutí na sobě pracovat. Jsem jim za to moc vděčná.“

A třeba Suzie se může stát inspirací právě pro vás, objevte s ní kouzlo jejího stylu na jejím webu http://suziestyle.blogspot.com/ a společně s ní si dopřávejte pravidelnou dávku módních i kosmeticky zaměřených článků.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.14 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!