Jak nosit módní overal

17. květen 2011  Katka Pešavová   komentáře (0)

Máte doma módní overal, ale nevíte, jak ho nosit? Inspirujte se u módní blogerky Beáty.

Jak nosit módní overalJak nosit módní overal
Reklama

Beáta Kaňoková a Fashion picanteria, jsou dvě slovní spojení, které k sobě neodmyslitelně patří. Blogerka díky svému blogu dává na odiv sama sebe, střípky ze svého života a poskytuje svým čtenářům spoustu inspirativních módních článků.

K blogování mě přinutilo s nožem u krku několik mých přátel. Co jsem měla dělat? Nezbývalo, než je pokorně poslechnout. Dnes jim za to děkuji. Módní blogy jsem sledovala, sleduji a sledovat budu. Patří už zkrátka k mým denním rituálům,“ říká Beáta. I tak může začít zpočátku nevinné blogování, které může přinést i nové příležitosti a zkušenosti.

Beáta
Beáta

Co se týče Beátiných ostatních koníčků, řadí mezi ně hlavně divadlo a film. „Jsou to mé dvě vášně. Studuji divadelní obor a hodlám si dále rozšiřovat obzory i ve filmu. Uvidím, co mě ještě čeká v budoucnu. Třeba budu jednou režisérka, což si budu jistě patřičně užívat.“

A v neposlední řadě musíme zmínit spoustu zvučných jmen, které patří mezi ty, jež blogerka obdivuje a nechává se jimi inspirovat v jakýchkoliv směrech. „Mým největším vzorem byla moje babička, ale tu neznáte, takže budu jmenovat Woodyho Allena (i když je to ohrané), Audry Hepburn (i když je to ještě ohranější), Petra Lébla, Guse Van Santa, Andyho Kaufmana (protože jen hrstka lidí ho dokázala pochopit), Pedro Almodóvara (za jeho dokonalé filmy) a Eugena Lonesca (protože jeho absurdita je mi hodně blízká). Z módního světa je mou inspirací jednoznačně Alexa Chung.“

Beáta
Beáta

Holčičí styl

Jak sama říká, její styl je nejspíš nepojmenovatelný. Rozhodně je ale hodně holčičí. Nosí to, na co má zrovna chuť, stejně tak, jako většina z nás. Problém je, když máme chuť na něco, co zrovna nemáme ve skříni. I když je Beáta módní bloggerka, trendům příliš neholduje. „Přiznám se, že módní trendy moc nesleduji, za což mě teď určitě ostatní módy chtivý fanoušci zlynčují, ale já se prostě řídím tím, co se mi líbí a je mi jedno, jestli je to zrovna trendy nebo ne.“

Beáta
Beáta

Jak nosit overal

Dnes jsme vybrali outfit, jehož hlavní dominantou je módní overal, který dokonale zvýrazní každý typ postavy. Beáta zvolila overal s motivem ptáků a s výrazným křížovitým řešením ramínek na zádech, které překryla tmavě modrým sakem.

Do černých bot nezapomněla vzít ponožky, a do ruky klasickou bílou vintage kabelku. Pod každým článek na webu této blogerky se dozvíte, kde jednotlivé kousky outfitu seženete a i my vám prozradíme, že overal, boty a pásek jsou značky H&M, sako New look a prstýnky a náhrdelník si díky své šikovnosti, vyrobila sama.

Beáta
Beáta

Závěrem bychom i vám chtěli představit Beátin blog, který můžete navštívit na této adrese http://fashionpicanteria.blogspot.com/. Dovolte módě, aby se stala součástí i vašeho života.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.33 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!