Jak se obléct na rande

14. leden 2013  Jana Poncarová   komentáře (0)

První rande? Srdce vám buší. Navíc je jaro a silný vzduch vaše pocity ještě víc umocňuje. Kdo nezažil, nepochopí. Užijte si to a podívejte se, jak se obléct na první rande.

Jak se obléct na randeJak se obléct na rande
Reklama

První rande? Srdce vám buší. Navíc je jaro a silný vzduch vaše pocity ještě víc umocňuje. Kdo nezažil, nepochopí. Užijte si to a podívejte se, jak se obléct na první rande.

Na rande zachovejte svůj styl

Může vám být patnáct nebo třicet. Na věku v tomto případě opravdu nezáleží. Pravděpodobně budete nervózní, budete si stokrát představovat první rande a obracet skříň naruby v šíleném úsilí najít ten nejvhodnější kousek oblečení.

Nakonec se možná ukáže, že zcela zbytečně, protože na rande po pár prvních minutách sundáte růžové brýle. Anebo také ne. Ať tak či onak, nyní je nejdůležitější, co si na rande obléct.

Oblečení na první rande

Bylo to řečeno již mnohokrát, ale není na škodu to opět zopakovat. Musíte to být vy. Pokud běžně vyznáváte gothic style, ale na rande na sebe navléknete oblečení na skate, které nosí váš vyvolený, asi to nebude to pravé ořechové.

Důležitou roli v tom, jak se na rande obléct, pochopitelně hraje místo, kde se vaše schůzka odehraje. Nechme teď stranou méně obvyklá místa pro rande, jako jsou plesy nebo divadlo. Většina prvních schůzek se odehraje v kavárně nebo hospodě.

A v tomto případě není třeba moc řešit, co si na rande obléct. Stačí džíny, tričko, svetr, mikina. Pozor ovšem na nové kousky, které nemáte ještě vyzkoušené.

Možná jste si nedávno koupila nový super sexy top bez ramínek. A říkáte si, že v něm uděláte dojem. Jenže se může také stát, že vám v nestřežené chvíli prostě sklouzne a bude vymalováno – ukážete víc, než na prvním rande chcete.

Co si obléct na první rande?

  • Zachovejte svůj styl.
  • Vyberte si vyzkoušené oblečení, u kterého víte, co můžete čekat.
  • Na první rande zvolte jen takové oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Když nesnesete sukni, tak se do ní nenuťte.
  • Nebuďte příliš vyzývavá.
  • Nebuďte ani příliš fádní. Najděte kompromis, jak zaujmout, ale zbytečně neprovokovat.
  • Pokud normálně nenosíte boty na podpatku, neberte si je ani nyní. Vyhnete se tak vymknutí kotníku.
  • Výběr oblečení podřiďte místu, kde se rande uskuteční. Do hospody je zbytečné chodit ve společenských šatech, i když vám seknou. Na bowling se nehodí vysoké podpatky a krátká sukně.
  • Naličte se decentně.

Aby se vám oblečení na rande dobře vybíralo, pusťte si tu správnou hudbu!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!