Jak vybrat partnerce kalhotky jako dárek k Valentýnu

13. leden 2015  Roman Beneš   komentáře (0)

Jako každý rok i letos se v polovině února můžete těšit na svátek sv. Valentýna, který je určen všem zamilovaným. Pokud chcete potěšit svoji partnerku nějakým pěkným dárkem, co takhle jí koupit kalhotky. Jde o zajímavé řešení. Pozor si ale dejte na t

Jak vybrat partnerce kalhotky jako dárek k ValentýnuJak vybrat partnerce kalhotky jako dárek k Valentýnu
Reklama

Jako každý rok i letos se v polovině února můžete těšit na svátek sv. Valentýna, který je určen všem zamilovaným. Pokud chcete potěšit svoji partnerku nějakým pěkným dárkem, co takhle jí koupit kalhotky. Jde o zajímavé řešení. Pozor si ale dejte na to, jak k výběru přistoupíte.

V okamžiku, kdy jsou chlapi kupovat dámské kalhotky, obvykle dosti tápou. Pokud je to i váš problém, ale nápad koupit klasické nebo třeba erotické kalhotky vás zaujal, pak se řiďte následujícími pravidly.

Zjistěte si velikost kalhotek vaší partnerky

Především je třeba zvolit správnou velikost. Vaši partnerku by asi nepotěšily kalhotky, do kterých by se nevešla. Mohl by to být i docela slušný trapas. Takže si před nákupem zjistěte, jakou má vaše přítelkyně či žena velikost. Jednoduše to uděláte tak, že se podíváte do její šatní skříně na kalhotky, respektive na jejich číslování.

Myslete na věk a styl ženy, které kalhotky kupujete

Kromě toho je také důležité zvolit kalhotky, které partnerce padnou vzhledem k jejímu věku. Mladé ženy mají například v oblibě krajková tanga, starším dámám ale s největší pravděpodobností tolik vyhovovat nebudou. Mějte v tomto směru trochu taktu a cítění, abyste ženu zbytečně nedostali do nepříjemné situace.

Pro usnadnění nakupujte online

Závěrem bych snad jen dodal, že pro kalhotky nemusíte chodit do nikam daleko. Znáte-li vhodnou velikost a máte už jasnou představu o tom, jaký typ kalhotek zvolíte, stačí navštívit internetový obchod bexis.cz. Ten nabízí kalhotky všech druhů a velikostí, od tang, přes erotické spodní prádlo až po stahovací kalhotky, které přijdou vhod ženám, jež mají přeci jen nějaké to kilo navíc. I takové stahovací kalhotky přitom dokážou být velmi sexy, což ostatně oceníte i vy sami. Kalhotky jsou skvělým dárkem pro partnerku a vlastně i pro vás, neboť se již brzy budete moci pokochat, jak vaší ženě sluší.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!