Jaké kadeřnické potřeby se vám hodí při barvení vlasů?

2. březen 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

Pro nový účes a vzhled vlasů nemusíte nutně chodit ke kadeřníkovi. Pokud jste alespoň trochu zručná, snadno si poradíte sama. Jednou z možností, jak zkrášlit svůj vzhled, je domácí barvení vlasů. K němu potřebujete pouze několik věcí - od barvy na vlasy až po ručník.

Zdroj: pixabay.com/MatlachuZdroj: pixabay.com/Matlachu

Pro nový účes a vzhled vlasů nemusíte nutně chodit ke kadeřníkovi. Pokud jste alespoň trochu zručná, snadno si poradíte sama. Jednou z možností, jak zkrášlit svůj vzhled, je domácí barvení vlasů. K němu potřebujete pouze několik věcí - od barvy na vlasy až po ručník.

Výběr barvy na vlasy

Nejdůležitější pomůckou jsou samozřejmě samotné barvy na vlasy. Na jejich výběru si dejte hodně záležet. Špatně zvolený odstín či zcela nevhodná barva může dokonale pokazit vaši image.

Při výběru barvy na vlasy volte podle jejich číslování. Pokud je koncovka barvy 0, jedná se o neutrální odstín. Pravým opak je pak 3, což je teplý odstín.

Kromě barvy, respektive jejího odstínu je důležitá samozřejmě i kvalita, jakou vlasová kosmetika má. V tomto ohledu vsaďte spíše na osvědčené značky a výrobce, u nichž máte jistotu, že splní vaše požadavky.

K barvě na vlasy, kterou si koupíte v obchodě, obvykle dostanete v rámci balení i všechny potřebné pomůcky, jež jsou určeny pro nanášení barvy, a to například včetně ochranných rukavic. Právě ochranné rukavice jsou praktickou pomůckou. Barvy jsou někdy totiž poměrně agresivní, navíc by vám bez nich barva zůstala na rukou.

Další pomůcky pro domácí barvení vlasů

Kromě barvy na vlasy a nanášecích prostředků a pomůcek potřebujete prakticky už jen hřeben a ručník. Hřeben je důležitý z toho důvodu, že jím rozdělíte vlasy, které chcete obarvit. Ideální je, pokud máte k dispozici speciální tupírovací hřeben. I ten zakoupíte v každém dobrém obchodě s kadeřnictvím. Podívejte se třeba do eshopu moderni-vlasy.cz, který nabízí takřka všechny kadeřnické potřeby, které se dnes používají.

Co se týče ručníku, používejte spíše starší kousek. Je zbytečné, abyste si od barvy zašpinila nový, dosud nepoužitý ručník.

A jedna rada na závěr. Užitečnou pomůckou při barvení vlasů je pleťový krém. Tím, že si jej před barvením vetřete do pokožky v oblasti kolem obličeje, předejte jejímu zabarvení.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!