Jakou barvu budou nosit vaše rty na podzim?

27. srpen 2015  Petra Wiesnerová   komentáře (0)

Dovolená za námi, děti se chystají do školy. Léto už se blíží do svého finále. Září už téměř doslova klepe na dveře. Léto končí a přichází podzim.

polyvore.compolyvore.com
Reklama

Přestože všichni doufáme, že sluneční paprsky nás jen tak neopustí, a budeme si plnými doušky užívat babí léto, vůbec není od věci si alespoň nastínit, jakými odstíny budeme zdobit svou tvář letos na podzim.

Hlavní roli v kosmetických paletách budou hrát odstíny připomínající podzimní půdu a její plody. Vidět budou zemité odstíny hnědé, červené až vínové či švestkové.

Nadcházející kosmetické kolekce ukazují na několik základních trendů zaměřující se na všechny tři stěžejní oblasti tváře, a sice na rty, oči a líce.

Rty

Převládat budou rty plně vybarvené. Od sytě červeno-oranžové připomínající barvu cihly, přes červenou, ve které ještě bude cítit léto, díky odstínu, který jí propůjčí kvalitní, těžké, francouzské víno. S přibývajícím podzimem a ubývajícími slunečními paprsky budou tmavnout i rty až do burgundsky vínové.

Svou rtěnku však najdou i ty z vás, které sytým barvám příliš neholdují. Zemité odstíny hnědé se budou ubírat i druhým směrem barevné škály, přes naoranžovělou béžovou až po broskvový nude odstín.

Podzimní trendy v líčeníPodzimní trendy v líčení
Zdroj: polyvore.com

 

Oči

Jedním z hlavním trendů v oblasti líčení očí tento podzim budou linky! Stejně jako se nám dostávají grafické vzory na oblečení, inspirovali se jimi i trend setteři v oblasti make upu. Linky mají být výrazné, jiné a hlavně nápadné!

V souladu s podzimními odstíny i na očích pak budou v kurzu odstíny bronzově hnědé, hnědooranžové, ale i lehce vínové, a také olivové. Vykouzlete pomocí těchto barev lehké kouřové denní líčení a budete rozhodně in!

Podzimní trendy v líčeníPodzimní trendy v líčení
Zdroj: polyvore.com

 

Líce

Od odstínu oranžové, lehce bronzové až po nádech vínové, líce mají připomínat přirozené zbarvení tváře po podzimní procházce. Velmi lehké stínování a přirozený efekt hrají hlavní roli v líčení lící. Ostré kontury přeneste na oční linky. Tvářím dovolte přirozenost.

Podzimní trendy v líčeníPodzimní trendy v líčení
Zdroj: polyvore.com

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!