Jaro velí: Do barev!

13. březen 2012  Aktualita   komentáře (0)

Oživte šedé ulice a předejte svému okolí trochu jarního optimismu pestrými a originálními doplňky. Nemusíte se nutně oblékat do reflexních barev a vypadat jako chodící zvýrazňovač. Stačí svůj outfit ozvláštnit jediným zábavným doplňkem...

Jaro velí: Do barev!Jaro velí: Do barev!
Reklama

Oživte šedé ulice a předejte svému okolí trochu jarního optimismu pestrými a originálními doplňky. Nemusíte se nutně oblékat do reflexních barev a vypadat jako chodící zvýrazňovač. Stačí svůj outfit ozvláštnit jediným zábavným doplňkem a o pozornost máte postaráno. Jen málokomu totiž z klopy leze brouk tesařík nebo se mu okolo krku obtáčejí hadi. Inspiraci hledejte na Fler.cz.

Cvrlikají si o létě

Cvrlikající ptáci prý přivolávají jaro. Fešák od iloveyou jarem doslova hraje. Růžový kabátek a kameny Swarovski se možná neodvážíte vzít na sebe vy, on ale ano, díky tomu budou moci vaše outfity moci hrát barvami jara.

Vrabeček Ondra. Značka: iloveyou, 299 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/vrabecek-ondra-2434110

Omotáte si ho kolem... krku

Nákrčník, šála, náhrdelník...? Záleží na vaší fantazii a osobním stylu. Užitečný módní doplněk skvěle oživí jednoduchý svetr nebo kabátek, použít ho můžete i jako korále k letním šatům nebo tričku. V každém případě s Decoltem zaujmete okolí, to si můžete být jisti.

sssss

Decolt nákrčník barevný. Značka: LaPilou, 360 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/decolt-nakrcnik-barevny-2360436

Nech brouka zářit

Kdyby takhle vypadali všichni brouci, nebylo by proč se jich bát. Brože hmyzáci od kudličky totiž vypadají, jako kdyby snědli duhu. Září všemi barvami (někteří i v noci) a osvěží tak každý outfit anebo třeba okoukanou kabelku.

sssss

Brož hmyzanda duhovka. Značka: kudlička, 250 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/broz-hmyzanda-duhovka-2490394

Náramkové gumičky

Když už jsme u barevných doplňků, nemůžeme vynechat gumičky. Ale ne ty do vlasů, ty náramkové! Že nevíte, co jsou to náramkové gumičky? Pak nakoukněte k denias a pochopíte.

jkhfvjh

Náramek barevný pruhovaný. Značka: Denias, 355 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/naramek-barevny-pruhovany-1837515

Jaro bublá barvami

Bublinky je jméno nové kolekce Vuchu.style, kterou si užijí všichni, kdo se nebojí trochy extravagance a velké spousty barev. S těmito náušnicemi máte jistotu, že se vám nikdo nebude dívat jinam než na uši...

ccccc

Náušnice – miluj bublinky. Značka: Vuchu.style, 195 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/nausnice-miluj-bublinky-2470393

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!