Je nošení hodinek a šperků u mladé generace v módě?

16. květen 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Ještě před nějakými dvaceti lety patřily hodinky k nezbytným doplňkům. Kdo je neměl na ruce, ten se mezi ostatními hodně vyjímal. Jsou ale hodinky a šperky u mladé generace i dnes v módě?

Zdroj: timeup.czZdroj: timeup.cz
Reklama

Ještě před nějakými dvaceti lety patřily hodinky k nezbytným doplňkům. Kdo je neměl na ruce, ten se mezi ostatními hodně vyjímal. Pak ale nastal rozmach jiných technologií, zejména mobilních telefonů a hodinky začaly jako praktický doplněk ustupovat do pozadí. Skoro se zdálo, že už budou opravdu jen okrajovou a módní záležitostí.

Obliba nošení hodinek roste

Jak lze ale v posledních letech zaznamenat, zájem o nošení hodinek, potažmo třeba i šperků, u nichž je situace obdobná, opět narůstá. A to i mezi mladou generací.

Jsou vlastně hodinky a dámské šperky u mladé generace v módě? Na tuto otázku asi není jednoduchá odpověď. Stačí se rozhlédnout, kolik mladých lidí kolem vás má na ruce hodinky? Pokud ano, pak je nepoužívají pro jejich hlavní funkci, ale slouží jim právě jako módní doplněk, kterým obohacují svoji vizáž a image.

IN jsou hlavně luxusní hodinky, které jsou značkové. Jsou sice dražší, ale to je právě jeden z důvodů, proč se dostávají u mladé generace do obliby.

I stylové hodinky se dají pořídit za pár korun

Abyste však nezískali názor, že kdo dnes nosí hodinky, ten musí být bohatý, je na místě říci, že se dnes v obchodech dají pořídit velmi kvalitní a z hlediska designu perfektně uzpůsobené hodinky, které nestojí zas tolik.

Jako příklad lze uvést internetový obchod timeup.cz. Ten nabízí stylové hodinky pro mladé, a to za velmi příznivé ceny. Už za pár stovek, maximálně několik tisíc korun můžete mít doplněk, který obohatí váš outfit.

Projev stylu a elegance více než praktická záležitost

Dámské a pánské hodinky jsou dnes znakem jakéhosi stylu a elegance. Z hlediska praktičnosti nehraje jejich nošení takovou roli jako v minulosti. Když se chcete dozvědět, kolik je hodin, stačí se jednoduše podívat na mobil. Stejně jako šperky však jejich nositel ukazuje, že mu na vzhledu a módních doplňcích skutečně záleží.

Jak jste na tom vy? Nosíte hodinky neustále na ruce, nebo je používáte jen při určitých příležitostech? Podělte se s námi o své zkušenosti a poznatky v komentáři.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!