Kabelky pro podzim 2014: Jaké druhy jsou IN?

9. říjen 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

Při výběru kabelek máte možnost vybrat si z mnoha druhů, které se liší dle velikost, tvarů i barevných provedení. Jaké jsou trendy kabelek pro letošní podzim?

Kabelky pro podzim 2014: Jaké druhy jsou IN?Kabelky pro podzim 2014: Jaké druhy jsou IN?
Reklama

Při výběru kabelek máte možnost vybrat si z mnoha druhů, které se liší dle velikost, tvarů i barevných provedení. Jaké jsou trendy kabelek pro letošní podzim?

Shopper kabelky

Shopper kabelky jsou v posledních letech mimořádně oblíbené a jinak tomu nebude ani během letošního podzimu. Jsou praktické vzhledem ke své velikosti. Jak už z názvu vyplývá, vejde se do nich klidně i větší nákup. To ale neznamená, že byste si je nemohla vzít třeba i na obyčejnou vycházku po městě.

Messenger kabelky

Letošní módní trendy ukazují, že mnohé ženy dávají přednost ležérnímu stylu. Proto jsou nyní v kurzu takzvané messenger kabelky. Jejich charakteristickým rysem je dlouhý popruh, který umožňuje nošení křížem přes rameno. Jsou tak pohodlné a ani při rychlejší chůzi nespadávají z ramena.

Psaníčka

Psaníčka, tedy malé kabelky, jsou vhodné zejména tehdy, jdete-li někam do kina či divadla. Vyrábějí se zejména v klasických obdélníkových tvarech. Vzhledem k tomu, že jsou určeny spíše pro formálnější a slavnostnější příležitosti, je dobré vědět, že byste je měla volit tak, aby barevně ladily k vašemu outfitu.

Trendy kabelek jsou v tomto směru zřejmé. IN jsou hlavně kabelky v pestrobarevných provedeních, doslova hitem je červená barva.

Animované 3D kabelky

Novinkou, která se představila relativně nedávno, jsou animované 3D kabelky. Ocení je zejména mladší ročníky. Na první pohled mohou působit trochu bizarně. Člověk má z dálky skoro pocit, jako byste nesla jen kus papíru na popruhu. To ale zároveň působí velmi neotřele.

Zajímavé tipy ohledně kabelek vám přináší internetový portál kultmody.com. Ten si všímá dalších trendů v oblasti (nejen) tohoto typu módních doplňků. Zjistíte zde krom jiného i to, jaké značkové kabelky jsou momentálně v akci, nebo jaké barevné kombinace oděvů a kabelek jsou dohromady. Nechte se inspirovat a buďte IN.

Komerční sdělení

-jan-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!