Kolekce Ricefield: Nejen kabelky z rýžových pytlů

9. prosinec 2011  Aktualita   komentáře (0)

Novinkou, s kterou přichází Flamingopark na trh, jsou kabelky, peněženky a další produkty vyrobené z recyklovaných potravinářských pytlů. Z obchodů v minulosti téměř vymizely papírové tašky, které nahradily plastové.

Kolekce Ricefield: Nejen kabelky z rýžových pytlůKolekce Ricefield: Nejen kabelky z rýžových pytlů
Reklama

Novinkou, s kterou přichází Flamingopark na trh, jsou kabelky, peněženky a další produkty vyrobené z recyklovaných potravinářských pytlů. Z obchodů v minulosti téměř vymizely papírové tašky, které nahradily plastové. Trend ekologických produktů se naštěstí vrací a to nejen u balících materiálů. O tom, že recyklovaný materiál lze využít i v módě, vás přesvědčí Flamingopark.

Nová kolekce s jasně vypovídajícím názvem Ricefield je vyrobená z recyklovaných obalů, v kterých se v Asii převáží potraviny. Najdete zde kosmetické taštičky, peněženky, ale i trendy kabelky vyrobené například z rýžových pytlů.

Jak se kabelky vyrábí?

Použité pytle na rýži nebo třeba granule pro psy se čistí a dezinfikují, až jsou připravené k dalšímu využití. Z rozpáraných pytlů se využije jen materiál bez známek poškození, ze kterého se ručně vystřihnou již předpřipravené designy na kabelky, taštičky, ale třeba i zástěry do kuchyně. Vznikají tak autentické kousky s barevnými potisky, z kterých ani jeden není totožný.

Kolekce Ricefield je šetrná k přírodě, navíc přispívá k rozšiřování povědomí lidí o problému znečišťování přírodního prostředí. Majitelky těchto tašek a peněženek dávají okolí jasně najevo svůj postoj, použité rýžové pytle dostávají další funkci a nové produkty získávají nový životní příběh.

Kolekce je v prodeji od 1.12.2011 na www.flamingopark.cz a v kamenné prodejně Flamingopark Design Boutique v Truhlářské ulici na Praze 1. Za kabelku zaplatíte 690 Kč, kosmetická taštička stojí 280 Kč a peněženka vás vyjde na 680 Kč.

Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky

Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky
Rýžové kabelky


Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!