Které účesy jsou letos na podzim nejvíc trendy?

16. listopad 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Podívejte se na nejslušivější podzimní účesy, které dodají vašemu looku šťávu!

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Podzim je tady a s ním přichází i sychravé studené dny, kdy můžeme využít ušetřený čas a místo procházek po venku si vyhrát s našimi krásnými vlasy. Krátké vlasy jsou sice pohodlné, ale větší výběr účesů budete mít s dlouhými vlasy. Jaké účesy tedy vyzkoušet, abyste byla za hvězdu?

Vlnité kadeře – jednoduché, ale sexy

Nejlehčí a nejrychlejší účes je pouhé navlnění vlasů. Pokud si chcete na vlasech vykouzlit menší a přirozenější vlnky, použijte kónickou kulmu, která se od shora dolů zužuje a díky tomu vytváří velmi přirozené vlny.

Jestliže si chcete vytvořit na vlasech vlny ve stylu glamour, použijte kulmu o větším průměru, která vám k vašemu vysněnému účesu napomůže.

Pro kratší a středně dlouhé vlasy

Pokud se pyšníte krátkými nebo středně dlouhými vlasy, máte bohužel menší množství možností, jak si je upravit do zajímavého účesu.

Ale nezoufejte! Účesy, které jsou určeny pro kratší vlasy, mohou být různě obměňovány, můžete si třeba pořídit povedené doplňky do vlasů nebo pokrývky hlavy, jako např. výrazné čelenky, zdobené gumičky, klobouky, barety, čepice.

Trápí-li vás vysoké čelo, vyřešte to radikálně – nechte si udělat ofinu, ale raději od kadeřnice, neboť svépomocí by to nemuselo dopadnout úplně dobře. Pokud se pro ofinu rozhodnete, počítejte s tím, že bude vyžadovat zvláštní úpravu a péči.

Je překvapivé, jak rychle ofina dorůstá, a proto je potřeba ji pravidelně zastřihávat. Také se rychle mastí, takže si budete muset mít častěji vlasy. Je možné, že po čase vás ofina kvůli své náročnosti omrzí, a vy tak budete muset opravdu dlouhou dobu čekat, až vám doroste do původní délky.

Jestliže vysoké čelo nemáte a ofinu máte stejně dlouhou jako ostatní vlasy, můžete vyzkoušet následující účes, který se hodí jak pro kratší, tak i pro dlouhé vlasy.

Uprostřed hlavy (nebo napravo/nalevo, podle toho, jak se vám to líbí) si vytvořte pěšinku. Vlasy, které spadají do ofiny, rozdělte na tři pramínky a postupně zapleťte do francouzského copu podél jedné strany hlavy. V momentě, kdy se s copem dostanete kousek za ucho, vezměte pinetku a copánek zasponkujte. Perfektní každodenní účes je hotov!

Elegantní drdol pro dlouhé vlasy

Majitelky dlouhých zdravých vlasů mají na výběr z tolika účesů, že by každý den mohly nosit jiný. Většina účesů je ale poměrně složitá, a pokud nejste zrovna nejšikovnější, výsledek nebude asi tak lákavý, jako na fotce. To ale vůbec nevadí, protože vám ukážeme účes, který je nádherný a docela jednoduchý!

Nejprve z části ofiny vytvořte copánek tak, aby obepínal vaši hlavu. Následně natupírujte horní část vlasů, aby drdol vypadal objemnější. Zbytek vlasů sepněte vzadu do gumičky a snažte se je načechrat a upravit do drdolu pomocí pinetek. Aby váš drdol vypadal ještě lépe a vzdušněji, můžete vlasy před tvořením účesu mírně nakulmovat.

Slavnostní účes ve stylu Blair Waldorf

Jistě znáte americký seriál Gossip Girl, jehož hlavní hrdinka Blair Waldorf se každou epizodu ukazuje s jiným a ještě impozantnějším účesem. Vy si teď jeden takový můžete také vytvořit. Hodí se spíše pro slavnostnější příležitosti, ale můžete ho klidně využít i jen tak do práce.

Na tento účes budete potřebovat výraznou čelenku, kterou můžete levně zakoupit třeba na eBay. Vlasy nejdříve nakulmujte na koncích a poté sepněte pouze přední část vzadu gumičkou. Postupně upravte jednotlivé části vlasů do vzdušného drdolu. Na vlasy přiložte čelenku a nakonec upevněte i ofinu pomocí pinetek.

 

Který účes se vám nejvíce líbí? Vyzkoušíte některý z podzimních účesů? Máte krátké, dlouhé nebo středně dlouhé vlasy? Jak si je upravujete? Podělte se s námi o svoje názory a zkušenosti na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!