Letní kolekce spodního prádla: Jaké barvy a střihy letí

22. duben 2014  Roman Beneš   komentáře (0)

K letnímu oblečení, které je volnější, je vhodné použít kvalitní spodní prádlo. Už jen kvůli tomu, že mnohé šaty jsou průsvitné a často je tak dobře vidět i pod něj. A která z vás by na sobě chtěla mít prádlo, za něž by se styděla.

Zdroj: moje-pradlo.czZdroj: moje-pradlo.cz
Reklama

K letnímu oblečení, které je volnější, je vhodné použít kvalitní spodní prádlo. Už jen kvůli tomu, že mnohé šaty jsou průsvitné a často je tak dobře vidět i pod něj. A která z vás by na sobě chtěla mít prádlo, za něž by se styděla. Poradíme, jaké jsou nové letní kolekce a také to, jaké barvy a střihy momentálně frčí. V neposlední řadě se pak dozvíte, kde vybrané módní spodní prádlo pořídit.

Když už se rozhodnete pořídit si nové spodní prádlo, pak určitě sáhněte po nějakém značkovém. U něho máte jistotu, že bude stylové a trendy, nehledě na pohodlí, které vám poskytne. Právě komfort je v případě prádla velmi důležitý.

Spodní prádlo Lormar

Kvalitní značkové prádlo představuje kupříkladu světoznámá značka Lormar. Ta i mnohé další jsou k dostání v oblíbeném internetovém obchodu moje-pradlo.cz. Jde o výrobky, které se vyznačují perfektními střihy.

Pro léto 2014 přitom převažuje tzv. double střih, který dokáže opticky zvětšit vaše poprsí. Podprsenky a další spodní prádlo od této i mnoha dalších značek, které pořídíte v obchodě moje-pradlo.cz vás nadchnou, a to nejen z hlediska vysoké funkčnosti, ale i díky svému perfektnímu vzhledu.

Barevné hity léta 2014

Obraťme pozornost na barvy. Spodní prádlo, a může se jednat i o erotické prádlo, je nyní v kurzu především v růžových barvách. Dále jsou módním hitem také podprsenky a kalhotky ve stříbrných barvách, stejně pěkně působí i šedé spodní prádlo. V neposlední řadě jsou pak hitem pro letošní rok varianty s květinovými potisky, které přicházejí do módy po delší době.

Tak jaké spodní prádlo si pro letošní léto vyberete? Navštivte obchod moje-pradlo.cz. Zde najdete širokou škálu produktů, z nichž si zcela jistě vyberete, o tom jsem naprosto přesvědčen. Čeká zde na vás zboží za lákavé ceny, které v případě značkového spodního prádla mnohde jinde neuvidíte.

Komerční sdělení

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!