Letní minimalismus

14. červenec 2015  Tereza Nováková  komentáře (0)

Jak kombinovat v létě minimalistické kousky? Máme pro vás několik inspirativních kombinací na různé události a příležitosti, které vás v létě čekají.

zdroj: fashiontoast.comzdroj: fashiontoast.com
Reklama

 

Už vás unavují kousky, které se po jednom nošení omrzí a máte opět pocit že "nemáte co na sebe". Máme s tím problém všechny. Vždy nám padnou do oka nějaké šaty nebo tričko, které prostě musíme mít a příští týden už je odkládáme hluboko do naší skříně. Proč tyto na první pohled "neodolatelné" kousky nevyměnit za basic oblečení, které neomrzí a navíc se perfektně kombinuje a vypadá vždy a všude skvěle. Můžeme jej doplnit o nějaký zajímavý kousek, a tak vykouzlit originální kombinaci, ve které se budeme cítit skvěle a pohodlně. Pojďme se podívat jak kombinovat minimalistické a basic kousky na rozdílné události.
Elegantní minimalismus
Na schůzku nebo do práce. Elegance společně s minimalismem je perfektní kombinací pro tyto příležitosti, ale i na večerní párty. Jednoduché šaty doplněné o boty na podpadku s výraznější kabelkou a jemnými doplňky jsou sázka na jistotu.
Sportovní minimalismus
Minimalismus ve sportu se je vždy dobrá volba. Sportovní komplety sladěné do jedné barvy vypadají skvěle a motivace ke cvičení bude zase o něco větší. (celá kombinace od Nike)
Minimalismus na významné události
Ať je to svatba nebo oslava narozenin vaší kamarádky rozhodně nemá cenu outfit překombinovat. Základem jsou šaty nebo sukně s topem, pokud jsme spíše kalhotový typ můžeme zvolit elegantní kalhotový kostýmek. Nemusíme se bát šáhnout po výraznějších barvách oblečení a doladit jej decentními doplňky.
Minimalismus na festival
Jelikož jsme uprostřed festivalové sezóny nemůžeme zapomenout na inspiraci pro tuto příležitost. K festivalu patří pestrobarevné oblečení a klasické džínové kraťasy. Jak tedy tyto kousky zkombinovat do minimalistického stylu? Ke kratasům můžeme zvolit basic bílé tričko nebo crop top, který doplníme třeba o kimono. Jako boty si můžeme vzít klasické bíle conversky. Samozřejmě nezapomenou na baťůžek a sluneční brýle.

Už vás unavují kousky, které se po jednom nošení omrzí a máte opět pocit že "nemáte co na sebe". Máme s tím problém všechny. Vždy nám padnou do oka nějaké šaty nebo tričko, které prostě musíme mít a příští týden už je odkládáme hluboko do naší skříně. Proč tyto na první pohled "neodolatelné" kousky nevyměnit za basic oblečení, které neomrzí a navíc se perfektně kombinuje, a vypadá vždy a všude skvěle. Můžeme jej doplnit o nějaký zajímavý kousek, a tak vykouzlit originální kombinaci, ve které se budeme cítit skvěle a pohodlně. Pojďme se podívat jak kombinovat minimalistické a basic kousky na rozdílné události.

Elegantní minimalismus

Na schůzku nebo do práce. Elegance společně s minimalismem je perfektní kombinací pro tyto příležitosti, ale i na večerní párty. Jednoduché šaty doplněné o boty na podpadku s výraznější kabelkou a jemnými doplňky jsou sázka na jistotu.

Letní minimalismusLetní minimalismus
Zdroj: polyvore.com


Sportovní minimalismus

Minimalismus ve sportu je vždy dobrá volba. Sportovní komplety sladěné do jedné barvy vypadají skvěle a motivace ke cvičení bude zase o něco větší. (celá kombinace od Nike)

Letní minimalismusLetní minimalismus
Zdroj: polyvore.com


Minimalismus na významné události

Ať je to svatba nebo oslava narozenin vaší kamarádky rozhodně nemá cenu outfit překombinovat. Základem jsou šaty nebo sukně s topem, pokud jste spíše kalhotový typ můžete zvolit elegantní kalhotový kostýmek. Nemusíte se bát sáhnout po výraznějších barvách oblečení a doladit je decentními doplňky.

Letní minimalismusLetní minimalismus
Zdroj:
polyvore.com

Minimalismus na festival

Jelikož jsme uprostřed festivalové sezóny nemůžeme zapomenout na inspiraci pro tuto příležitost. K festivalu patří pestrobarevné oblečení a klasické džínové kraťasy. Jak tedy tyto kousky zkombinovat do minimalistického stylu? Ke kratasům můžete zvolit basic bílé tričko nebo crop top, který doplníme třeba o kimono. Jako boty si můžeme vzít klasické bíle conversky. Samozřejmě nezapomenou na baťůžek a sluneční brýle.

 

Letní minimalismusLetní minimalismus
Zdroj: polyvore

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!