Maškarní kostýmy na večírek aneb Nejbláznivější outfity

9. prosinec 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Za co byste šli na maškarní ples? Víte jak na to?

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Plesová sezóna se kvapem blíží a na mnoha místech už začíná. Maškarní bál pro vás nebude žádným překvapením, pokud se na něj dostatečně připravíte. Je přeci tolik možností za co se můžete převléknout a zazářit jako tajemná krasavice. Které masky se nosí tutou sezónu?

Pokud už víte, že se chytáte na maškarní ples a chcete se dokonale připravit tak byste neměli zapomenout na unikátní šaty, které nikdo nepřehlédne. To je začátek plánování, za co jdete. Pokud se chcete řídit barvou, vybranou postavou nebo érou, ze které by měli být, tak to je jen na vás, ale promyslete detaily a co by s takovými šaty nejlépe ladilo. Princeznovský vzhled doladí štrasová korunka a třpytivá škraboška s kamínka. Pokud jdete například za černou vdovu, tak by vše mělo ladit do černé barvy. Nemusíte se bát si dát i krajkový černý závoj a s démonicky laděnou škrabošku. Tématicky se držte vaší vybrané postavy a nepodceňujte doplňky jako šperky, třpytivý make up a lak na nehty. kabelka a boty by měly být komplimentem vašeho kostýmu či šatů. Všeobecné pravidlo je: čím více zdobení, tím lépe.

Ne každá maškarní je tak oficiální jako ples a je dovoleno se obléknout podle fantazie, takže je dobré zvážit možnosti kostýmů. Výběr je velký v mnoha internetových obchodech, ale dejte si pozor na kvalitu a velikost! Dobré je si udělat jasno, za co asi tak chcete jít a jestli je vůbec možnost takový kostým sehnat. Nabídka v české Republice je skvělá například na ptákoviny-kostými, kostými-masky, svět-masek nebo kostými-karneval. Je dobré si udělat malý výzkum trhu před investováním do nákupu. Také už třeba máte něco ve skříni, co by se hodilo jako součást kostýmu. Dobrým nápadem je sladit celý oděv do podobných barevných odstínů. Sexy kostými volte s vkusem a elegancí. Přitažlivá můžete být i zahalená od hlavy k patě. Jde jen o to najít dobře padnoucí obleček! Ve větších městech možná objevíte i půjčovny kostýmů. Třeba objevíte něco unikátního!


Glitter ball;)
Zamilujte si třpytky! jsou k dostání v mnoha podobách od laků na nehty po třytivé spreje na tělo.
Zdroj: polyvore.com

Inspirovali jste se na maškarní ples z tohoto článku? Jaké jsou vaše nápady? Máte oblíbený kostým? Dejte nám vědět na náš Facebook!

 


 

 

 

 

 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.74 hvězdiček / Hodnoceno: 31x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!