Máte blog? Pojďte soutěžit o zrcadlovku Canon EOS D 1100!

24. květen 2012  Aktualita   komentáře (0)

Jaro je v plném proudu a spolu s ním spousta krásných okamžiků v originálních outfitech, které si zaslouží být zvěčněny. Nejlepším pomocníkem k zachycení těchto a mnoha dalších slunných dní je pořádný foťák. Můžete ho vyhrát!

Máte blog? Pojďte soutěžit o zrcadlovku Canon EOS D 1100!Máte blog? Pojďte soutěžit o zrcadlovku Canon EOS D 1100!
Reklama

Jaro je v plném proudu a spolu s ním spousta krásných okamžiků v originálních outfitech, které si zaslouží být zvěčněny. Nejlepším pomocníkem k zachycení těchto a mnoha dalších slunných dní je pořádný foťák, a proto pro vás VotočVohoz připravil jarní soutěž http://www.votocvohoz.cz/soutez o zbrusu novou zrcadlovku Canon EOS D1100 s příslušenstvím v hodnotě 16 000,- Kč!Získat ho můžete jednoduše: nainstalujte si na svůj blog nebo internetovou stránku sociální plugin stránky VotočVohoz a jeho odkaz pošlete na email parta@votocvohoz.cz. 10 pluginů, který vygenerují nejvíce návštěv na módní portál VotočVohoz se dostane do druhého kola losování.
Takže instalujte, řekněte o tom svým kamarádům a pak už jen zbývá netrpělivě čekat do 31.6.2012, kdy bude vylosován šťastný výherce.

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!