Moje plavky na novou sezónu 2015

23. květen 2015  Tereza Nováková  komentáře (0)

Jaké jsou žhavé plavkové trendy na letní sezónu? Pokud ještě nemáte vybrané ty pravé, tady je malý průvodce, který vám výběr určitě usnadní.

zdroj: vspressroom.comzdroj: vspressroom.com
Reklama

Vaše tréninková příprava na letošní plavkovou sezónu je v plném proudu, nebo jste ještě ani nezačali? Ať je to tak či onak, vybrat si ty pravé plavky můžete třeba hned. Alespoň se vám do cvičení začne chtít o trochu víc. Letos se módní značky nebály experimentovat se vzory. Inspirace přišla i z dob hippies.  Pro vás, kdo se v plavkách necítíte, opět přišly do módy jednodílné plavky a bikiny s vysokým pasem, které elegantně zakryji i nějaký ten nedostatek. Nenechme se tedy odradit od veřejných koupališť, kde jsme pod drobnohledem závistivých jedinců a raději všechny oslňme perfektně padnoucími plavkami, ve kterých se budeme cítit skvěle.

 

Vzory

Orientální, zvířecí nebo aztécké vzory. Cokoli si dokážete představit. Fantazii se meze nekladou.  Samozřejmě vše se vkusem, překombinované nebo laciné vzory nevypadají dobře prostě nikdy. Proto si s výběrem vzoru dejte pozor, abyste na sebe nestrhávali nežádoucí pozornost. Tady se podívejte na pár variant pro inspiraci.

MOJE PLAVKYMOJE PLAVKY
Zdroj: polyvore

Jednodílné

Jednodílné plavky obecně nepatří k nejoblíbenějším typům plavek. Většinou si je spojujeme se staršími ženami, a celkově se jim vyhýbáme. Jednodílné plavky mají však i řadu výhod. Krásně na nich vynikne zvolený vzor, a navíc nám umožní zakrýt pár nedostatků. A pokud nejste zastánci velkého slunění nebo vylehávání na břehu a raději trávíte většinu času ve vodě, rozhodně jsou pro vás to pravé.

MOJE PLAVKYMOJE PLAVKY
Zdroj: polyvore

 

 

 

Linie

Plavky olemované černou linkou přišly do módy už minulý rok. Tento rok se opět vrací v plné kráse a nabízí nám nové varianty. Za mne rozhodně palec nahoru, jelikož tento typ plavek vypadá zkrátka skvěle. Jednoduchý střih i barvy, které jsou nadčasové. jsou v nabídce v tolika barevných kombinacích, že tu svojí musí najít prostě každý.

MOJE PLAVKYMOJE PLAVKY
Zdroj: polyvore

 

 

 

Vysoký pas

Plavky s vysokým pasem působí tak trochu retro. Výhodou je, že zakryjí i nějaké to kilo navíc. S tímto typem plavek se nemusíte bát vzorů. Naopak vzory jsou vítány.

MOJE PLAVKYMOJE PLAVKY
Zdroj: polyvore

 

 

 

Průstřihy

Průstřihy v jednodílných plavkách rozhodně patří k zajímavým variantám, nicméně odvahu na ně má jen málo kdo. Není se čemu divit, jelikož tento typ plavek vyžaduje perfektní postavu, aby nám jednotlivé průstřihy nepřidávaly na váze. S výběrem tohoto střihu buďte opatrné.

MOJE PLAVKYMOJE PLAVKY
Zdroj: polyvore

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!