Nádherně zapletené variace pro vlasy

13. prosinec 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Proč se neinspirovat klasickým francouzkým copem při tvoření slavnostních účesů? Je to tolik možností!

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Klasika nikdy nevyjde z módy a je naprosto skvělé se jí nechat inspirovat při tvoření zajímavých kreací s vlasy pro večírky, oslavy a sváteční příležitosti. Tradiční copy a zaplétání vlasů dostalo novou podobu v roce 2015, kdy se vlasy zajímavě proplétají, zaplétají a to jak dovnitř tak ven. Není techniky, která by byla špatná. Stačí mít trpělivost!

Šikovně zapletený účes se hodí na každou příležitost a bude korunkou vašeho outfitu. Výhodou je, že si takový účes můžete vytvořit sami doma a pohrát si s jeho jednoduchostí nebo si naopak vytvořit něco velmi unikátního a komplexního. Dobré je si vyhledat ten, který se vám líbí a začí podle toho. Budete potřebovat pár šikovných rukou, gumičku, sponky a lak na vlasy. Celebrity se pravidelně ukazují se zapletenými vlasy jak na červeném koberci tak ve všedním životě. Copy jsou trendem roku 2015 a dostaly se do popředí díky své nenáročnosti a versatilitě.

Skvělým nápadem na obzvláštnění obyčejného drdolu je si ze zpoda zaplést dračí cop. Nejlépe se vytváří na pár dnů neumytých vlasech nebo po aplikaci suchého šampónu, který vlasy zbaví přebytečného oleje a nebudou klouzat. Pro vyvoření objemu si vlasy můžete natočit nebo jejich konce vyfoukat přes kulatý kartáč po použití pěny na vlasy. Záleží jen na vás jak objemný chcete mít konečný drdol. Zapletete vlasy do poloviny hlavy a sepnete gumičkou. Zbytek vlasů stylově omotáte a zafixujete sponkami. Dračí cop lze plést směrem dovnitř nebo ven.

Stylové až pohádkové účesy pro dlouhé i krátké vlasy se dají objevit například na Aurora Braids na Instagramu, kde jsou nádhernš stylizované fotografie pastvou pro oko. Dvě sestry z Norska, které skoro denně vytváří krásné účesy jako pro princeznu a fotí je v norské přírodě. Kreativní duo dokazuje, že fantazii se meze nekladou. Se špetkou trpělivosti a možná s pomocí nejlepší kamarádky budete také schopni vyprodukovat něco výjmečného. A proč ne? Vánoce i Nový rok si to zaslouží.

Pokud se chystáte někam do společnosti, klubu, oslavu nebo pracovní večírek, tak se klidně vraťte do dětských let, kdy se nosily copy do školky. Nestyďte se být odlišní a jiní. Buďte inovativní a experimentuje se zaplétáním: Báječnou kombinací je rádoby ledabylý rozcuch kombinovaný s detailně propracovanými copánky. Nejenom, že se budete odlišovat, ale také budete velmi moderní. Trikem je vypadat tak, že vás to nestálo moc úsilí a námahy, že jste to prostě jen tak umotaly.

Další výhodu zapletených vlasů je, že vydrží nástrahy zimního počasí a nelze jim moc ublížit kapucou ani čepicí. Budou držet ve sněhu, větru i mokru. Nezapomeňte mít v kabelce akorát malý lak na vlasy a třeba pár sponek či gumiček.

Zkusili jste si zajímavě zaplést vlasy na slavnostní příležitost? Baví Vás to? Proč se nepodělit o vaše zkušenosti s námi na našem Facebooku?


 

 

 


 

 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.88 hvězdiček / Hodnoceno: 33x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!