Nejkrásnější lodičky pro rok 2016

10. leden 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Jaké lodičky se nosí a budou nosit v nadcházející sezóně? Na co se zaměřit?

Nejkrásnější lodičky pro rok 2016Nejkrásnější lodičky pro rok 2016
Reklama

Krásné lodičky by měly být i kvalitní a nadčasové. Měli byste je nosit znovu a znovu a vaše nohy by se v nich měly cítit pohodlně, ale to je málokdy možné pro jejich výšku. Proto je hrozně moc důležité koupit si lodičky výborně padnoucí a nejen moderní. Nechte se inspirovat trendy, ale i kvalitou!


Best upcoming heels

Základem dobrých a kvalitních bot na podpadku je to, jak vám boty padnou, jak se vám v nich chodí a to nejen při dvou metrech chůze v obchodě. Musíte se s lodičkami sžít a musí vám padnout jako druhá kůže. Ten pocit už jistě znáte, pokud nosíte podpadky pravidelně. Jestliže ne, tak byste měli volit rozhodně podpadky nižší a postupně je zvyšovat. Nosit se totiž budu i mini podpadky. Inspirace bude v roce elmi rozmanitá od grafiky po průhledné podpadky a klasiku. Moderní jsou nyní  i extravagantní lodičky, luxusní korálkové výšivky, ale i minimalistická geometrie. Grafika nabírá na výraznosti barev, šněrování se protahuje až nad kolena a latex je novou kůží. Opět se objevují rockerské prvky na obuvi a černá je stále velmi oblíbená.

 

Love of heels

Jemná kůže, semiš i třpytivé materiály momentálně vedou na trhu lodiček. Kvalitní látky výrazných barev se také objevují, ale všeobecně se vyplatí investovat do kůže. Ať už si potrpíte na uzavřené nebo velmi otevřené lodičky, tak vnitřek by měl být protiskluzový nebo polštářkový. Kvalitní obuv na jehlách je totiž dnes už velmi promyšlená a neměly by vás z ní bolet nohy. Tedy alespoň né tolik! Velkou roli začínají hrát i podrážky a jejich řešení v podobě barev, tvaru, zpracování a hrubosti. Je zkrátka důležité jak lodičky vypadají zepředu i zezadu.

Nebojte se výrazných prvků na lodičkách jako korálky, třásně, kožešina a barvy. Kouzo tkví ve stylu a rafinovanosti. Nikdy si nekupujte levné kýčové lodičky, které si vezmete maximálně dvakrát. Prozkoumejte internet než vyrazíte do vašeho oblíbeného obchodu a nezapomeňte si je na místě dokonale prohlédnout, vyzkoušet a zamilovat.

Jaké jsou vaše oblíbené lodičky? necháte s eovlivnit trendy nebo klasikou? Podělte se o své názory na našem Facebooku!

 

 


 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!