Nejlepší styl: Gigi Hadid

13. únor 2017  Sonia Peskova   komentáře (0)

Gigi Hadid je novodobou ikonou modelingu a bodije i v soukromí svým osobitým stylem, který je šik, moderní a výjmečný...

Sonia Peskova ilustraceSonia Peskova ilustrace
Reklama

Gigi se na módní scéně objevila jen nedávno, ale stihla se objevit v mnoha hlavních kampaních luxusních značek a na molech těch nejvlivnějších návrhářů. Stala se modelkou roku 2016. Její přítel je velká popová hvězda, maminka bývalá supermodelka a sestra Bella také modelkou. Je prostě hvězdou a její krása je stejně jako styl výjmečná.

Gigi je teprve 21 let a podařilo se jí podmanit si módní průmysl tak, že jí všichni poslouchají, napodobují a vyhledávají. Je jí vidět na každé důležité módní přehlídce nebo kampani. Ví, jak se chodí ve vyskokých podpadkách, ale také jak chodit v byznyse.

Její styl je lehce extravagantní, ale to se samozřejmě není čemu divit, když má přístup k tomu nejlepšímu, co módy nabízí. Její dokonale vypracovaná postava snese snad úplně všechno a sama se neřídí jen trendy. Gigi prostě mixuje jednotlivé kousky oblečení tak, jak se jí líbí a jak k sobě ladí. Je sama sebou.

Se svým přítele Zaynem Malikem ladí i na každém módním týdnu a přehlídce. Zpěvák z bývalé skupiny 1 Direction je s Gigi již přes dva roky a je vidět, že jsou oba podobně stylově naladěni a doplňují se.

Ležérní styl neztrácí na eleganci ani v soukromí a v čase na odpočinek. Gigina éterická krása prozáří každý outfit a její úsměv ladí naprosto se vším. Jednoduché barvy a obyčejné džíny jí sluší stejně jako róby za tisíce dolarů.

Se svojí sestrou Bellou, která se prosazuje v modelingu stejně dobře jako Gigi, jsou nerozlučná dvojka a objevují se na mnoha módních akcích zásadně jen spolu. Každá má svůj styl, ale Gigi je prostě o něco málo napřed!

S nejlepší kamarádkou Kendall fandí podobnému stylu a také se tak oblékají. Rády se ukazují a poutají pozornost. Tím také rozdělily svět módy na polovinu: někomu se líbí a milují je a jiní je osočují z protekce, protože obě mají veleznámé rodiče. Názor si každý může udělat sám.

Jak se vám styl Gigi líbí? Dejte nám vědět na náš Face book nebo Instagram!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.58 hvězdiček / Hodnoceno: 24x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!