Nejstylovější princezny: Které členky královských rodin jsou přímo nádherné?

9. únor 2016  Jana Svobodová   komentáře (0)

Kterými příslušnicemi významných královských rodů je radno se inspirovat?

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Náš stát sice nepatří mezi monarchie, každá z nás ale jistě v dětských letech snila o tom stát se princeznou. Některým ženám z cizích zemí se tento sen splnil a mají se teď opravdu královsky! Nádherné šaty, cestování do exotických krajin a pojídání delikates se pro ně staly realitou. Které princezny jsou ty nejkrásnější a jejich módní styl stojí za inspiraci?

1. Kate Middleton, vévodkyně z Cambridge

Vévodkyně Kate se stala celosvětovou módní ikonou a její módní kreace jsou kopírovány ženami ze všech různých zemí. Je opravdu obdivuhodné, jak se z prosté britské dívky stala pravá dáma, která je pro mnohé ženy vzorem.

Catherine často nosí elegantní kostýmky a šaty v délce ke kolenům, které vůbec nepůsobí vyzývavě, ani vulgárně. Podle královského dresscodu se musí za každou cenu vyhnout tričkům s hlubokým výstřihem a krátkým minisukním, neboť se pro ženu v jejím postavení absolutně nehodí.

Kromě úžasného citu pro módu se Kate může pyšnit také svými lesklými a zdravými vlasy. Její typický objemný účes se zvlněnými konečky vlasů se hodí pro každodenní nošení i pro slavnostní příležitosti a jeho vytvoření nezabere moc času, což z něj činí úplně ideální volbu pro delší vlasy.

 

Nejkrásnější princeznyVévodkyně Kate.
Zdroj: Wikimedia Commons

 

 

2. Rania al-Abdullah, královna Jordánska

Rania je živým příkladem toho, že i žena ve věku 45 let může vypadat naprosto perfektně. I přesto, že je Rania královnou země, ve které je hlavním náboženstvím islám, žádnou burku u ní nečekejte. Je to moderní žena a obléká se velmi stylově.

Raniím snem je poskytnout co nejvíce dětem z celého světa kvalitní vzdělání a díky jejímu postavení má možnost apelovat na celosvětové vůdce, aby zajistili vzdělání dětem i v chudých lokalitách, kde je situace ve školství špatná.

 

Nejkrásnější princeznyKrálovna Rania.
Zdroj: flickr.com

 

 

3. Jetsun Pema, královna Bhútánu

I přes svůj nízký věk 25 let toho tato exotická kráska ve svém životě dokázala hodně. Vystudovala prestižní Regent’s College v Londýně, hrála závodně basketbal, naučila se 3 jazyky a její vztah s bhútánským králem skončil happy endem. Páru se letos v únoru dokonce narodil syn.

 

Nejkrásnější princeznyKrál a královna Bhútánu.
Zdroj: Wikimedia Commons

 

 

4. Letizia, španělská královna

Letizia by se dala považovat za španělskou verzi Kate Middleton. Její outfity jsou taktéž na jedničku a vlasy má vždy v perfektní kondici. Svůj cit pro módu předala i svým dvěma malým dcerám Sofii a Leonor, ze kterých určitě vyrostou významné španělské módní ikony.

 

Nejkrásnější princeznyLetizia of Spain.
Zdroj: Wikimedia Commons

 

 

5. Charlene, kněžna monacká

Charlene je bývalá jihoafrická olympijská plavkyně a současná manželka knížete Alberta II. S knížetem se seznámila na plavecké soutěži, která se odehrávala v Monte Carlu. V roce 2011 se odehrála královská svatba a momentálně se slavný pár stará o své dvě děti, princeznu Gabriellu a prince Jacquese.

 

Nejkrásnější princeznyCharlene, kněžna monacká.
Zdroj: Wikimedia Commons

 

 


Která členka královské rodiny je vaše nejoblíbenější? Líbí se vám outfity Kate Middleton? Podělte se s námi o svůj názor na našem Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!