Nové vlasové trendy na jaro 2016

29. duben 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Hurá, vlasové trendy na jaro a léto jsou zde. Co se bude nosit a co je nového? Čtěte dál a dozvíte se...

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Od Ombré po culíky a drdoly posazené hodně nízko, vlasy se budou natáčet, tupírovat, ale i zdobit a to vše v extrémním měřítku. Je povoleno mnoho, ale jako vždy musí být vlasy zdravé a lesklé. S krásnými vlasy i barvenými se dá podstoupit jakýkoliv trend. Inspirujte se proto tím, co vévodí světu krásy ve vlasech.

Šedivá a culíky
Šedivá a culíky
Zdroj:http://fashionsedu.com

Jako babička...

Šedivá je tu pro ty nejodvážnější. Vypadá výborně ve světlých odstínech, ale docílení může trvat i několik barvení, protože je to jeden z nejtěžších ostínů, kterého lze docílit v barvení vlasů! Nejlépe jí sluší výrazný make up a stejně extravagantní oblečení. Je to trend pro velké fanynky, které sledují módu naprosto nábožensky.

Drdůlky nízko
Drdůlky nízko
Zdroj:http://shilpaahuja.com

Krásně smotané...

Drdoly i drdůlky se objevily skoro na všech přehlídkách a pro jejich praktičnost, rychlost učesání a jednoduchost jsou stále více populární. Mění se pouze jejich umístění a zaplétají se trochu více. Jednotlivé prameny se oddělují a smotávají individuálně. Ujistěte se, že máte dostatek sponek a gumiček! Předek by měl být uhlazený a drdůlek jakoby ledabylý. Čím níže ho položíte, tím lépe! Viděno u: Dior, Celine, Tory Burch, Marchesa a Valentino.

Masivní ozdoby do vlasů
Masivní ozdoby do vlasů
Zdroj:http://shilpaahuja.com

Jako princezna...

Dolce and Gabanna začali trend ozdob do vlasů, který vzrostl až do korunek, čelenek a broží. Nosí se vlasy v rozcuchaném drdolu ozdobeném masivním šperkem. Skoro jako princezna po probuzení, která si v rychlosti nandala korunku. Tuto sezónu se každý žena může stát carevnou i královnou. U Erdem byly dokonce k vidění ozdobené rozpuštěné vlasy s peříčky na kůži zavěšené na čelence. Alexander McQueen vytvořil modelkám skoro hnízda z natupírovaných vlasů a ozdobil je množstvím nádherných ozdob z krystalů a kovu.

Vlnité Ombré
Vlnité Ombré
Zdroj:http://www.harpersbazaar.com

Pravidelný přechod barev

Ombré zůstává v popředí barvení vlasů. Není jiného trendu, který by byl tak populární a osvědčený a sluší každému! Tuto sezónu se začaly vlasy ještě k tomu vlnit. Celkový vzhled by měl vypadat velmi přirozeně a neskákat překotně z jednoho odstínu na druhý. Skoro jako vlasy vyšisované od sluníčka po dovolené. Jemně zvlněné nebo jen z copánků natočené jsou ještě více v módě. Vidělo u: Rag a Bone, Zac Posen, Louis Vuitton a Diane Vo Fustenberg. Gucci dokonce vrátil do módy krepovací žehličku alá 80.léta.

Mašle a omotání
Mašle a omotání
Zdroj: www.pinterest.com

Culíkatá radost

Culíky se budou omotávat od provázků po saténové mašle vším, co máte po ruce. Vrací se i šátek ovázaný jako čelenka a vše, co se dá vlastně omotat na culík i kolem hlavy. Připomíná to venkov a vesnické zábavy, kdy si dívky zdobily vlasy pentlemi, aby se líbily chlapcům. Culík by měl být však pěkně uhlazený a pro omotávaní posazený dole, aby celkový efekt vynikl. Viděno u: DKNY, H&M Studio a Kate Spade.

 

Který trend vyzkoušíte vy? Který se vám nejvíce líbí? Dejte nák vědět na náš Facebook a Instagram! Budeme se těšit.

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.83 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!