Objevte kouzlo módní značky Desigual

14. listopad 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

PR. Mezi značkovými oděvy a módními doplňky pro ženy se stále více prosazuje španělská značka Desigual. Dámy, pokud jste o ní ještě neslyšely, pak vězte, že je to určitě škoda. Hlavně pro ty z vás, které mají rádi originalitu, vášeň a nespoutanost.

Zdroj: different.czZdroj: different.cz

Mezi značkovými oděvy a módními doplňky pro ženy se stále více prosazuje španělská značka Desigual. Dámy, pokud jste o ní ještě neslyšely, pak vězte, že je to určitě škoda. Hlavně pro ty z vás, které mají rádi originalitu, vášeň a nespoutanost.

Proč právě Desigual? Důvodů je celá řada

Ano, právě slovy vášeň, nespoutanost, ale také svěžest, elegance a moderní design – tak by se daly produkty značky Desigual jednoduše popsat. Pokud se podíváte například na šaty Desigual, už na první pohled vás zaujme jejich pestrobarevnost, hravost a lehkost. Jde o ideální šaty pro každodenní nošení, ale hodí se například i pro různé společenské akce, na kterých nechcete být za nudné patronky.

Stejně impoznantně působí i nerůznější módní doplňky. Jde třeba o kabelky Desigual, které jsou výborným doplňkem k šatům. Obohatí váš outfit a zároveň jsou maximálně praktické.

Značka, která vás nezruinuje

Kouzlo značky spočívá nejen v originalitě, kdy si snad ani jeden produkt nemůžete splést s jinou uznávanou světovou módní značkou, ale také v atraktivních cenách. Oproti jinému značkovému dámskému zboží se totiž ceny nešplhají na hranici luxusu, dovolit si jej mohou i ty z vás, které nepatří zrovna mezi bohatou vrstvu obyvatel. Jasným příkladem a důkazem budiž Desigual e-shop z názvem Different.cz. Internetový obchod nastavil ceny velmi příznivě, takže je nakupování značkového zboží dostupné opravdu každé z vás.

Different.cz není jen pouhým e-shopem, který prodává šaty, kabelky či dámská trička Desigual. Firma například provozuje i módní televizi Different TV, vydává také módní magazín. I díky těmto projektům pak jako zákaznice můžete mít dokonalý přehled o tom, co se aktuálně děje ve světě módy a jaké jsou nejnovější trendy. Kromě toho ještě obchod spolupracuje s e-shopem Alfons.cz, který se pro změnu zaměřuje na pánské módní doplňky. V něm tak můžete pořídit něco pěkného svému partnerovi, aby mu nebylo líto, že utrácíte pouze vy.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!