Oblékněte se jako hipster a vynikněte v davu!

26. červenec 2015  Jana Svobodová   komentáře (0)

Chcete na sebe upoutat pozornost? Začněte se oblékat jako pravý hipster a už nikdy nebudete považována za šedou myš!

Foto: pixabay.comFoto: pixabay.com
Reklama

Už vás nebaví klasická upjatá móda? Chcete vypadat originálně a neztratit se v pouliční šedi? Najděte si svůj vlastní jedinečný styl a zařaďte se do komunity hipsterů!

Jak poznáte hipstera?

Jako hipsteři bývají označováni lidé, kteří se nesnaží splynout s davem a kteří si vytvořili svůj vlastní autentický styl. Hipsteři se vyznačují nezávislým myšlením a odíváním, případně originální uměleckou tvorbou.

Pravého hipstera lze snadno odlišit od ostatních díky jinému způsobu života a zvláštnímu stylu oblékání. Členové této subkultury často nosí masivní černé brýle s průhlednými nedioptrickými skly, upnuté barevné kalhoty, saka a košile, které působí ležérně a umělecky.

Hipsterské účesy se vyznačují vyholenými částmi hlavy a ofinou sestřiženou na "patku". Pro hipstery je typický věk do 30 let a navštěvování akcí typu vernisáže a koncerty pro širší veřejnost neznámých skupin.

 

HipstersHipsters
Zdroj: polyvore.com & pixabay.com

 

 

Bez módních doplňků ani ránu

Hipsteři přímo milují rafinované módní doplňky. Ať už jsou to výrazné brýle, nebo crazy náramky, každý správný hipster je nosí. A čím více jsou dané předměty bláznivější a odvážnější, tím větší oblibu získají.

Hipsters se také vyžívají v nejrůznějších vlasových kreacích. Vlasy obarvené do všech možných barev považují za svou velkou chloubu a všude se jimi pyšní. Nebojte se také trochu odvázat a zvolit poněkud netradiční účes!

 

HipstersHipsters
Zdroj: polyvore.com & pixabay.com

 

 

Kostkovaná košile pro každého hipstera

V šatníku každého správného hipstera rozhodně nesmí chybět kostkovaná košile a je úplně jedno, jakou má barvu. Módních kombinací s kostkovanou košilí je totiž nepřeberné množství a byla by škoda jich nevyužít.

Pro vytvoření rebelského looku můžete tento kousek zkombinovat s upnutými děravými kalhotami a masivními army botami. Celý look skvěle doplní černý klobouk a sluneční brýle neobvyklého tvaru.

Pokud chcete působit spíše uhlazeněji a vyvolávat v ostatních umělecký dojem, zvolte ke kostkované košili kalhoty se kšandami a sako. Tato kombinace zaručeně každého odzbrojí a vy budete na ostatní působit nenuceně a uvolněně.

 

HipstersHipsters
Zdroj: polyvore.com & pixabay.com

 

 

Geometrické vzory - pro hipstery jako dělané

Hipsteři milují, když se mohou cítit, že se odlišují od zbytku populace. Tento pocit jim dodávají i geometrické vzory, které při správném zkombinování vypadají neobvykle a neokoukaně.

Šaty s výrazným geometrickým vzorem se skvěle hodí k černé koženkové bundě a výrazně zdobeným botám na podpatku. Celý look vhodně doplní drobné psaníčko se zlatými cvočky a ozdobné šperky.

K výraznému outfitu zvolte pouze nenápadný make-up v přírodních tónech, aby neodváděl pozornost od vašeho výrazného oblečení. Jedinou výjimku představuje rtěnka, tu můžete zvolit klidně nápadnější a dodáte tak celému looku šťávu!

 

HipstersHipsters
Zdroj: polyvore.com & pixabay.com

 

 

A co vy? Jaký je váš názor na hipstery? Inspiroval vás náš článek a začnete se oblékat odvážněji? Pochlubte se nám na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2.67 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!