Pařížská elegance, ženskost a šarm konečně v ČR!

13. leden 2012  Aktualita   komentáře (0)

Konečně budete mít možnost sehnat hravé a zároveň precizní modely Kateřiny Geislerové také u nás. Módní návrhářka, která už 12 let působí v Paříži, kde má nedaleko muzea Georges Pompidou svůj ateliér a butik, předvede 10. – 19. února 2012 hned ve třech českých městech.

Pařížská elegance, ženskost a šarm konečně v ČR!Pařížská elegance, ženskost a šarm konečně v ČR!
Reklama

Konečně budete mít možnost sehnat hravé a zároveň precizní modely Kateřiny Geislerové také u nás. Módní návrhářka, která už 12 let působí v Paříži, kde má nedaleko muzea Georges Pompidou svůj ateliér a butik, předvede 10. – 19. února 2012 hned ve třech českých městech svou kolekci pro sezonu podzim – zima 2011/2012. Její Pop-up Store pro vás otevře své brány v Praze, Karlových Varech a Mladé Boleslavi.

Modely koupíte jen dočasně

Pop-up Store či Pop-up Shop je výraz pro dočasný obchod, který se na určitém místě objeví jakoby „na návštěvě“. Módu Kateřiny Geislerové bude druhý únorový víkend od 10. do 12. 2. hostit pražský butik Mona prêt-à-porter (Týnská 15, Praha 1).

V pátek 10. února se sem navíc můžete od 19 do 22 hodin přijít podívat na vernisáž, kde na vás kromě krásných šatů bude čekat rovněž welcome drink, občerstvení ve francouzském stylu a dokonce návrhářka Kateřina Geislerová osobně. O víkendu sem můžete vyrazit od 11 do 20 hodin a využít výjimečné možnosti zakoupení modelů z nové kolekce až s 35% slevou.

Kateřina Geislerová
Kateřina Geislerová

V následujícím týdnu přijde řada i na módní nadšence v Karlových Varech, kteří najdou podrobné informace o místě a otvírací době Pop-up Shopu na www.katerina-geislerova.com a na Facebooku.

Třetí únorový víkend 18. – 19. 2. pak potěší stylové obyvatele Mladé Boleslavi, kteří budou modely moci obdivovat v hotelu Galatea (Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy).

Čím jsou modely výjimečné?

V aktuální kolekci se můžete těšit na klasické krejčovské materiály s jemnými úplety a detaily provedenými v kůži.

Speciálně pro tuto příležitost představí i několik modelů z nadcházející kolekce, mezi které patří úpletové šaty a koktejlky, v nichž se rovněž projevuje autorčin nezaměnitelný až „sochařský“ rukopis. Kateřina Geislerová klade důraz jak na volbu kvalitních materiálů, tak na preciznost zpracování a perfektně padnoucí střihy se zajímavými detaily.

Kateřina Geislerová
Kateřina Geislerová

Její styl vyzdvihuje dámskou siluetu i osobnost nositelky, aniž by zapomínal na pohodlí a komfort. Ochutnávku si můžete dopřát na www.katerina-geislerova.com.

O Kateřině Geislerové

Kateřina Geislerová je módní návrhářka působící 12 let v Paříži, kde studovala nejdříve na Sorbonně, poté na univerzitě St. Denis a nakonec na pařížské umělecké škole LISAA (L’institut Supérieur des Arts Appliqués). Již během studia získala své první klientky, pro které tvořila na objednávku. Vysokou školu ukončila s nejlepší ročníkovou prací v roce 2001 a díky stážím se zdokonalila v navrhování i konstrukci v předních pařížských módních domech. V roce 2002 se s aktuální kolekcí zúčastnila návrhářských soutěží Festival de Jeunes Créateurs – Tignes a Festival de la Côte d’Opale. Úspěch byl tak výrazný, že vzápětí uspořádala svou první přehlídku v centru Paříže. Začátkem roku 2003 se rozhodla založit svou vlastní značku a otevřela si ateliér/showroom nedaleko Champs Elysées. Její první kolekce se nejprve skládaly pouze z originálních kusů a limitovaných sérií zhotovovaných na zakázku a na míru. V roce 2004 rozšířila svou tvorbu linií prêt-à-porter, která byla prezentována v různých pařížských buticích. V roce 2007 otevřela vlastní butik nedaleko muzea Georges Pompidou a v roce 2009 spustila e-shop, který je součástí jejich webových stránek.

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!