Perfektní pokrývka hlavy na zimu

20. leden 2016  Tereza Nováková  komentáře (0)

Nejvyšší čas pořídit si do chladných zimních dnů pokrývku hlavy, která vám sedne. Vybrali jsme několik e-shopů, kde si určitě vyberete.

zdroj: polyvore.comzdroj: polyvore.com
Reklama

Venku začla pravá zima a to je nejvyšší čas nasadit vhodnou pokrývku hlavy. Některé ženy, ale i muži odmítají čepici nebo jinou pokrývku hlavy nosit. Ať už z důvodu zplihlých vlasů nebo zkrátka proto, že jim čepice nesluší. Pokrývka hlavy ale není v zimě jen módním doplňkem. V první řadě ochrání vlasy před poškozením, jelikož jsou v zimě vystavovány vlhku a větru, který je střídán přechody do vytopených místností. Co je ale nejdůležitější, nošení čepice vás ochráni před nachlazením, bolestí hlavy nebo před pícháním v uchu. Pokrývka hlavy je tedy nejjednodušší prevence před vznikem chřipky nebo nachlazení. Vybrali jsme pro vás několik e-shopů, na kterých si určitě vyberete nebo alespoň načerpáte inspiraci.

Začneme u e-shopu asos.com. Ten nabízí širokou škálu jak klasických čepic a klobouků, tak mnoho barevných, vzorovaných variant. Navíc také stylové čelenky, které mohou být alternativou právě místo čepice. Většina klobouků je vyrobena ze 100% vlny. Čepice jsou pak převážně směsí vlny, akrylu a nylonu.

 

Pokrývky hlavy

1. ZDE 2. ZDE 3. ZDE

 

 

Pokud příliš nedůvěřujete zahraničním e-shopům, můžete vsadit třeba a český zoot.cz. Kromě širokého výběru má nakupování jednu velkou výhodu a tou jsou výdejny, kterých má Zoot v České republice a na Slovensku dohromady 17. Můžete si také objednané zboží na místě vyzkoušet. Co se týče pokrývek hlavy, nabízí zoot velké množství jednobarevných beanie ale také plno pestrobarevných variant.

Pokrývky hlavy

1. ZDE 2. ZDE 3. ZDE

 

 

Módní řetězce nemají na svých e-shopech příliš velký výběr. Mezi vyjímky bych zařadila jako první Topshop. Výběr sice také není velký, ale rozhodně se dá natrefit na pár hezkých kousků. Čepice jsou vyrobené převážně z akrylu, ale dají se najít i beanie ze 100% kašmíru, což se odráží také na ceně. Klobouky jsou pak ze 100% vlny.

 

Pokrývky hlavy

1. ZDE 2. ZDE 3. ZDE

 

 

Řetězec H&M nabízí na svém e-shopu převážně klobouky v základních barvách jako je černá, hnědá nebo šedá. Pokud jste tedy zastánkyní spíše klobouků a jednoduchého provedení, určitě se na e-shop podívejte. U většiny klobouků uvádí, že jsou vyrobené ze 100% vlny. Takové výrobky jsou také označené jako “Premium quality”. U čepic už označení prémiové kvality nenajdete a odpovídá tomu jak složení tak cena.

 

Pokrývky hlavy

 

1. ZDE 2. ZDE 3. ZDE

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!