Pět účinných způsobů, jak si nechat prodloužit vlasy

10. březen 2015  Komerční sdělení   komentáře (0)

Prodlužování vlasů je hitem posledních let. Ženy, které mají kratší sestřih, si čas od času chtějí dopřát dlouhé lokny. Aby nemusely čekat, až jim jejich vlasy dorostou, což může trvat klidně i rok, dá se využít hned několika způsobů, jak je prodlouž

Zdroj: pixabay.com/estallZdroj: pixabay.com/estall

Prodlužování vlasů je hitem posledních let. Ženy, které mají kratší sestřih, si čas od času chtějí dopřát dlouhé lokny. Aby nemusely čekat, až jim jejich vlasy dorostou, což může trvat klidně i rok, dá se využít hned několika způsobů, jak je prodloužit během pár desítek minut.

K prodlužování vlasů si zajděte do některého ze specializovaných kosmetických salonů, které se touto činností zabývají. V Praze najdete kupříkladu salon magDAlena Praha, kde vám své služby nabízejí profesionální kadeřníci, kteří za sebou mají studium v Londýně.

1. Naplétání

Tato metoda je poměrně pracná, avšak ve výsledku velmi účinná a efektní. Jde v podstatě o to, že vám kadeřník na vaše vlastní vlasy postupně naplétá malé copánky. Výhodou je, že prodloužené vlasy vydrží skutečně dlouho a působí zcela přirozeně.

2. Našívání

podobně účinnou metodou prodlužování vlasů je jejich našívání. Tento způsob je velmi rychlý, na přírodní vlasy se připevní našitím připravené copánky, případně se k jejich upevnění používá také keratin.

3. Clip-in sponky

V okamžiku, kdy chcete nosit dlouhé vlasy jen občas, například při nějaké významné společenské události, dají se použít clip-in sponky, pomocí nichž dojde ke spojení vašich vlasů s dalšími pramínky.

4. Lepení pásků

Jednou z méně využívaných metod je použití vlasových pásek, na něž se nalepí vaše i přidávané vlasové pramínky. Tato metoda však není příliš účinná, respektive nemá tak dobrou trvanlivost.

5. Použití keratinu

Všechny výše uvedené metody se aplikují „za studena“. Jiným případem je použití keratinu, který se nahřeje a nanese na vlasy. Následně se pak spojí s novými vlasy. Metoda je účinná a vhodná hlavně v okamžiku, kdy chcete prodloužení vlasů natrvalo.

Salon magDAlena Praha se soustředí především na dva způsoby prodlužování vlasů – pomocí kosmetického vosku a také melírováním, což jsou další osvědčené způsoby. Pokud však budete mít jiné přání, není problém, kadeřníci se rádi podřídí vašim tužbám tak, abyste s výsledkem byly naprosto spokojeny.

Komerční sdělení

-pla-

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!