Plzeň si včera užila svátek módy!

22. září 2011  Jana Poncarová   komentáře (0)

Plzeň si včera užila svátek módy! V omšelé hale Jižního nádraží, zvaného familiérně Jižák, to včera hýřilo všemi barvami. Prodávala se designová bižuterie i obnošené věci.

Plzeň si včera užila svátek módy!Plzeň si včera užila svátek módy!
Reklama

Plzeň si včera užila svátek módy! V omšelé hale Jižního nádraží, zvaného familiérně Jižák, to včera hýřilo všemi barvami. Prodávala se designová bižuterie i obnošené věci.

Podzimní Bizzar Bazaar stál bez diskuze za návštěvu. Velké díky za jeho uspořádání patří pořadatelkám Janě, Tereze a Adéle, která je zároveň spolumajitelkou prvního plzeňského designového obchodu Modes Robes. Podobné akce vždy alespoň na chvíli prozáří a oživí plzeňské ulice.

Oproti jarní akci se bazar rozšířil i do přízemí a prodejců přibylo. Takže bylo opravdu z čeho vybírat. Snažila jsem se stihnout vše – udělat trochu fotek (jedna z prodávajících slečen mě označila za agentku konkurence – bez obav, neprodávám a nevyrábím, jen o tom píšu) a přitom si vše prohlédnout a samozřejmě něco nakoupit!

Vyhrál podzimní manšestrový kabátek tmavě modré barvy. Je naprosto úžasný a pořídila jsem ho za stovku! Nekupte to! A pak ta přehlídka skvělých náušnic, korálků, placek, šátků…

Ostatně škoda slov. Podívejte se na fotogalerii.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!