Pro krásné přírodní nehty

30. říjen 2012  Jana Poncarová   komentáře (0)

Máte vlastní kvalitní nehty, ale nebaví vás starat se o ně? Nemáte na vaše nehty čas, ale chtěla byste, aby vypadaly dobře? Navštivte profesionální nehtové studio, kde vám pomohou. Pro přírodní nehty je určena speciální péče,japonská manikúra P-shin.

Pro krásné přírodní nehtyPro krásné přírodní nehty
Reklama

Máte vlastní kvalitní nehty, ale nebaví vás starat se o ně? Nemáte na vaše nehty čas, ale chtěla byste, aby vypadaly dobře? Navštivte profesionální nehtové studio, kde vám pomohou. Pro přírodní nehty je určena speciální péče, japonská manikúra P-shine. Profesionální nehtové designerky a manikérky využívají tuto japonskou manikúru pro ošetření přírodních nehtů, které je třeba zjemnit, zpevnit a vyleštit do vysokého lesku.

 

Profesionální P-shine od MagicNails.cz obsahuje P-shine pastu, která vyplňuje a uzavírá nehet. P-shine pasta obsahuje bentonit, který má vyhlazující účinky, takže se povrch nehtu nemusí příliš brousit. Nanesení P-shine pasty pomáhá udržet na nehtech stálý lesk, zvyšuje pevnost a také pružnost samotného nehtu i nehtového lůžka. Jakmile se P-shine pasta zaleští do povrchu nehtu, přichází na řadu druhý hlavní krok P-shine manikúry - nanesení P-shine pudru.

 

P-shine pudr stačí přenést na nehet a pomocí leštičky opatrně zapracovat do nehtu až dosáhneme vysokého lesku. Internetový obchod nehtovými potřebami MagicNails.cz poskytuje velký výběr veškerých pomůcek, které se využívají pro modeláž nehtů nebo k úpravě přírodních nehtů při domácím i profesionálním použití. Nakoupíte zde vše, co budete potřebovat k domácí manikúře i profesionální modeláži gelových či akrylových nehtů.

 

V širokém sortimentu naleznete na MagicNails.cz samozřejmě také sady pro P-shine japonskou manikúru. V sadě najdete vše, co budete pro P-shine potřebovat. Můžete si zde také zakoupit jednotlivé přípravky a pomůcky jednotlivě. MagicNails.cz nabízí také mnoho druhů nehtových tipů, barevné gely, akrylové pudry i pomůcky pro obroušení nehtů jako bruska na nehty či frézky. Na MagicNails.cz si vybavíte celý salon pro nehtovou modeláž. Neváhejte a nakupujte vybavení pro péči o nehty u profesionálů.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!