Slušivé zimní účesy, které zvládnete za pár minut!

28. únor 2016  Jana Svobodová   komentáře (0)

Vytvořte si nádherný účes snadno a rychle i v časové tísni.

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Zima je v plném proudu a toto období přímo vybízí k tvorbě slušivých účesů! Všechny vyšperkované outfity jsou schovány pod teplými kabáty, tak proč nezaujmout alespoň nápaditými vlasy? Přinášíme vám několik návodů na jednoduché a velmi povedené účesy, jejichž příprava zabere minimum času!

Veškeré níže popsané účesy naleznete ve videu na konci článku.

Zaplétaný drdol

Tento účes se hodí pro středně dlouhé i velmi dlouhé vlasy a dá se využít jak pro každodenní příležitosti, tak i pro slavnostní chvíle.

Rozdělte vlasy na 3 stejně objemné sekce, každou část stáhněte do culíku. Vlasy v každém jednotlivém culíku zapleťte do copánků, ale ne příliš utaženého. Vytvořené copánky pečlivě zatočte do drdolů a připněte pinetkou, na závěr vašeho snažení by vám v zadní dolní části hlavy měly vzniknout 3 roztomilé drdůlky.

Vyžehlené vlasy s drobnou zvláštností

Následující účes mi tak trochu připomíná pin-up girls s rockovým nádechem. Ať už se chcete cítit jako rockerka, nebo rozverná dívka, tento účes vám k tomu skvěle napomůže! V kombinaci s koženkovou bundou a rozevlátými šaty budete působit jako rocková královna.

Pečlivě vyžehlete své vlasy po jednotlivých pramenech. Učešte si pěšinku přímo uprostřed hlavy a vlasy rozdělte na 2 sekce. Horní polovinu vlasů z první sekce pozvolna zakruťte a stočte do drobného drdůlku na temeni hlavy. To samé proveďte s druhou částí vlasů. Rozverný a velmi dívčí účes je hotov!

Kudrliny s mašlí

Následující účes se hodí pro slečny, které chtějí svými vlasy zaujmout a nebojí se extravagance. Můžete ho využít pro slavnostní příležitosti, jelikož oživí každý outfit.

Nejprve důkladně pročešte své vlasy a postupně je nakulmujte. Použijte kulmu s větším průměrem, aby vznikly mohutnější vlny. Kudrlinky zafixujte lakem na vlasy, aby vydržely co nejdéle a pečlivě oddělte vrchní část vlasů od spodních. Sepněte horní polovinu vlasů do culíku a vytvořte z vlasů jednoduchou mašli. Nakonec celý účes znovu zafixujte lakem na vlasy.

Jaké účesy máte nejraději v zimním období? Který účes je váš úplně nejoblíbenější pro slavnostní příležitosti? Podělte se s námi o svoje názory na Facebooku!

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!