Šperky pro indiánské léto.

23. červenec 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Jaké šperky se hodí na léto a čím se odlišíte od ostatních?

www.polyvore.com-speskiwww.polyvore.com-speski
Reklama

Indiánské léto má své vlastní originální šperky a bižuterii, která jsou symbolem svobody, sluníčka a bohémského stylu. Protože nám to teplé počasí dovolí, tak se můžeme ukazovat více kůže a tu také zdobit. Je povoleno zdobit každou část těla od krku po kotníky!

Inspirace indiánksými šperky nebo cikánskými pozlátky je přímo jako dělaná pro dlouhé plážové dny, kdy ethno a boho styl právě letí. Krásně si ozdobit kotník i prsty u nohou je skoro nutností. Nosí se zlaté i stříbrné odstíny.

Tento rok také velmi frčí tělové šperky od krku až po pás. Jemné řetízky doplněné kamínky nebo peříčky se nádherně vyjímají na neonové barevných plavkách. Podrthene tak své opálení a budete trendy i při plavaní v moři nebo koupališti!

Bohémské řetízky s malými detaily nebo jen hladké se nosí i okolo pasu nebo dokonce na stehnech. Neobvyklé zdobení jistě přiláká pár zvědavců díky netradičnímu pojetí zdobení na velmi sexy partiích. Tento styl vyžaduje štíhlý pas, pevné bříško i stehna.

Barevné prstýnky roztodivných typů laděných do stříbrné, bronzové nebo zlaté vyadají naprosto úžasně navrstvené a s podobně laděnými náramky. Nosí se po celém prstu, ale ujistěte se, že můžete prsty ohýbat!

Náramky jsou na léto stejně důležité jako třeba plavky. Mnoho barev, druhů výroby, variací na vzory a materiály jim dodávají tu pravou letní atmosféru. Čím jemnější a propracovanější, tím lépe. Mixujte nejrůznější náramky!

Ozdoba hlavy už nemusí být jen klobouk nebo šátek. Nyní na scénu nastoupily i náhrdelníky určené pro zdobení hlavy a vlasů, které jsou unikátní a jen pro sebevědomé, protože se za vámo každý otočí! Ale budete se cítit jako princezna!

A co se vám líbí v letních špercích? Nosíte je rádi? Dejte nám vědět na náš Facebook a Instagram!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.82 hvězdiček / Hodnoceno: 45x


Přidat komentář (0)Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!