Střevíčky na ples

25. únor 2014  Jana Poncarová   komentáře (0)

Při spojení slov „střevíčky na ples“ si jistě každá žena vybaví Popelku v šatech s vlečkou a zlatými střevíčky při tanci s princem. Každá z nás jistě po takovém zážitku touží. Jsou honosné bály jako Ples v Opeře, ale také rozverný hasičský ples.

Střevíčky na plesStřevíčky na ples
Reklama

Při spojení slov „střevíčky na ples“ si jistě každá žena vybaví Popelku v šatech s vlečkou a zlatými střevíčky při tanci s princem. Každá z nás jistě po takovém zážitku touží. Jsou honosné bály jako Ples v Opeře, ale také rozverný hasičský nebo myslivecký ples na vesnici, maturitní ples nebo maškarní karneval. Na každý z nich se hodí jiné šaty a k nim vhodné boty, lodičky na jehlovém podpatku nebo pro méně odvážné pohodlnější balerínky.

K plesovým šatům, za jaké by se nemusela stydět žádná princezna, patří také pohádkové společenské dámské boty. Chybět nesmí vysoký podpatek, nápadité detaily a barvy v náležitém lesku. Ke každé plesové róbě se jistě budou hodit zlaté hladké lodičky Tamaris Gold s deseticentimetrovým podpatkem. Odvážnější a vyzývavější jsou zlatobéžové střevíčky s otevřenou špičkou a páskem kolem kotníku zdobené lesklými kamínky.

Na méně okázalý ples využije žena malé černé nebo prostě univerzálnější model šatů a k nim klasické dámské lodičky. Mezi novinkami se objevily opravdu elegantní kousky s ozdobnými sponami či mašličkami na špičce, ve zvláštních barevných odstínech, v kombinaci lesk a mat, se zvláštními efekty. Jen mezi klasickými černými lodičkami najdeme pestrý výběr modelů lišících se od sebe tvarem, designem a použitým materiálem.

Je spousta žen, které mají z vysokých podpatků hrůzu nebo si je nemohou dovolit z nejrůznějších důvodů (zdravotních, kvůli výšce atd.). To však neznamená, že by nemohly mít krásné a sexy boty na ples, ať už k šatům nebo k modelu s kalhotami. Jsou tu ještě nízké baleriny, které se nabízejí také ve společenských variantách.

Do společnosti se hodí např. černé balerínky s ornamenty a úzkou mašličkou nebo černé kožené se skrytým podpatkem a ozdobou na špičce. Dámy se širším chodidlem nadchnou pohodlné zlaté střevíce od firmy Gabor s koženou stélkou Easy Walking. U balerínek je třeba si rozmyslet, k jaké příležitosti je budeme nosit, některé totiž nejsou určené na běžné nošení, ale pouze pro výjimečnou příležitost.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!