Svítící kostýmy od mladých návrhářek

15. červen 2011  Aktualita   komentáře (0)

Dvě studentky Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, Karolína Juříková (23) a Monika Krobová (22) vtrhly úspěšně již během studia na módní trh a získaly pro svou kariéru důležitou referenci. Vítězně se popraly se zakázkou na návrh kostýmů pro promotéry značky Becherovka Lemond, která je nápojem pro mladé lidi.

Svítící kostýmy od mladých návrhářekSvítící kostýmy od mladých návrhářek
Reklama

Dvě studentky Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze, Karolína Juříková (23) a Monika Krobová (22) vtrhly úspěšně již během studia na módní trh a získaly pro svou kariéru důležitou referenci. Vítězně se popraly se zakázkou na návrh kostýmů pro promotéry značky Becherovka Lemond, která je nápojem pro mladé lidi. Návrhy studentek zástupce značky ohromily svou svěžestí a moderností. Kostýmy budou využívány pro promo akce Lemondu.

Návrh kostýmu je dlouhodobý proces. Od počátečních skic, materiálových zkoušek, přes pravidelné konzultace se zadavatelem, až po zkoušení kostýmu přímo na modelce. „Přímo na tomto projektu pro Becherovku Lemond jsme pracovaly několik desítek hodin,“ řekla Karolína Juříková, jedna z mladých návrhářek.

Studentky nám představily několik skvělých návrhů, ze kterých jsme společně vybrali nejlepší. Ten se dále rozpracoval spolu s doplňky tak, aby zaujal naši cílovou skupinu, tedy převážně mladé lidi,“ řekl manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský a dodal: „Jsme přesvědčeni, že mladým lidem nejlépe rozumí jejich vrstevníci. Proto dáváme šanci začínajícím návrhářkám, ale třeba i režisérovi, který nám natočil úspěšný televizní spot.“

Skloubit představy zadavatele se svými nápady zvládly obě studentky na výbornou. „Při navrhování jsme s Karolínou vycházely z charakteru celé připravované promo kampaně "Rozsviť párty s Lemondem". Hledaly jsme různé luminiscenční prvky, které se dají propojit s oděvem. Naší originální volbou byly svítící "party" tyčinky, které jsme aplikovaly do vrstev sukně,“ přiblížila vznik modelů Monika Krobová.

Studentkám umožnila spolupráce s Becherovkou Lemond důležitou praxi i významnou referenci pro jejich další návrhářské počiny. Mladé návrhářky studují na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Obě studentky navštěvují ateliér designu oděvu a obuvi na Katedře užitého umění.

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!