Tohle si NEOBLÉKEJTE na první rande!

10. srpen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Co si na sebe rozhodně nevzít, pokud ho nechcete hned na začátku odradit.

Polyvore.com a co si nebrat na první rande.Polyvore.com a co si nebrat na první rande.
Reklama

Určitě to znáte. To přijemné vzrušení v břiše a naprostá vlna euforie celým tělem, když vás pozve na rande ten, který se vám tak moc líbí. Jistě bude jedna z prvních otázek, kam jdeme, ale hned ta druhá, co si vzít na sebe. Ale také co si na sebe rozhodně nebrat! Pokud ho tedy nechcete odradit. Aby jiskry lítaly i nadále, tak se vyhněte následujícím chybám.

Buďte jen stylový.
Buďte jen stylové.
Zdroj: Sonia P.

Boty

Neberte si na sebe rozhodně nepohodlné lodičky, které se vám sice třeba moc líbí a čekají na příležitost, ale normálně byste si je nevzaly. Jen proto, že jdete na rande s mužem snů, se bolestné kroky nezmění na chůzi po obláčcích. Nepomýšlejte ani na gelové sandále s ponožkami. Ať už je to trend obrovských rozměrů nebo to nosí náctileté modelky, na rande se to zkrátka nehodí. Nevhodná je i sportovní obuv nebo dokonce sneakers. Vyhněte se i flip flops, které se hodí tak akorát na pláž. Záleží, kam samozřejmě jdete, ale raději zůstaňte u pohodlných, ale ne příliš vysokých lodiček. Pokud tedy nejdete do posilovny nebo do lesa.

Krátké, ale tak akorát.Krátké, ale tak akorát.
Zdroj: Polyvore

Šaty

Už na ně koukáte dlouho. Jsou nádherné, vyšívané, barevné, propracované, roztomilé, mají volánky nebo by dokonce nebyly nevhodné na ples. Tak na takové šaty zapoměňte. Vypadáte v nich třeba naprosto úžasně, cítíte se jako královna, ale plesovky nebo šaty vhodné do opery ponechejte na nějaké to další rande. Mohly byste ho oslnit až moc. Dalším kamenem společenského úrazu a zabijákem lásky jsou šaty s příliš mnoho flitry a plné třpytek. Vypadají jako z casina nebo striptérského baru, kde ženy působí jistě jiným dojmem, než který chcete zanechat vy. Nevolte ani trička nebo úzké topy bez ramínek odhalující bříško. Nikdy nevíte, do jaké situace se dostanete, nebo kam ještě zajdete. Mohlo by to vypadat nevhodně.

Třpytivé, ale stylové.
Třpytivé, ale stylové.
Zdroj: Polyvore

Jednou se mi stalo na prvním rande, že jsem si připadala naprosto oslňující v úzkých béžových šatech na zem jemně pošitých korálky, bez ramínek a s malou vlečkou. Byla horká letní noc a taxi mě přivezlo až před luxusní bar, všichni se otáčeli a mlsně pokukovali. Cítila jsem se skvěle. Pak přišel on...s dírou v nemoderním svetru a procedil mezi zuby, že se ještě nechce ženit, že si spíš chtěl ještě užít a co si myslím o nezávazném dovádění...

Do červena.

Svetry, džíny a mini

Teplý a třeba i značkový pletený rolák se bude skvělě hodit na lyžích, horách i u krbu, ale na rande v baru nebo restauraci s ním velký dojem neuděláte. Celou dobu bude totiž váš protějšek přemýšlet, co tam pod ním schováváte... Dopřejte mu alespoň trošku vaší krásné kůže. Dalším velkým ne je mikro mini a ještě k tomu super úzká minisukně sahající těsně pod váš zadeček. Váš vysněný muž bude totiž instantně a nepřetržitě myslet jen na jedno..a nebude to nic slušného. Vůbec by vás neposlouchal. Slušivé úzké džíny budou vždy jistota, ale ty s vyšším pasem už nejsou mezi muži tak oblíbené. Nelíbí se jim jaký tvar pozadí nám to vytváří, tak pozor na příliš vysoký pas u džín!

Nikdy, ale naprosto nikdy se nehodí tepláky ani tepláková souprava a to zejména v růžové barvě. Buďte střídmé i ve výběru neonových doplňků. Nechcete přeci vypadat jako hasiči při zásahu.

Krásně sladěná.
Krásně sladěná.
Zdroj: Polyvore

A co byste si vy neoblékly na rande? Souhlasíte s těmito typy nebo ne? Dejte nám vědět na našem Facebooku!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!