Účesy pro letošní jaro/léto 2016

17. květen 2016  Tereza Nováková  komentáře (0)

Pokud nejste zastánci složitých účesů a zdlouhavých úprav, jsou tyto účesy na jaro a léto právě pro vás! Vše je letos soustředěno na jednoduchost. Klasické culíky nebo bohémsky rozevláté vlny ovládly přehlídková mola i ulice.

Zdroj: polyvore.comZdroj: polyvore.com
Reklama

Tuto sezónu celkově ovládly přehlídková mola jednodušší a klasické účesy, které se hodí pro každou příležitost a přitom vypadají vždy skvěle.  Od jednoduchých culíků, po elegantní vlasové doplňky, které udělají náš účes jedinečným. Opět nezklamaly ani oblíbené bohémské vlny. Dalším často viděným účesem se stal jednoduchý culík. Vlasy stažené do culíku se totiž hodí jak na pracovní pohovor nebo do práce, tak na večer, kde do něj můžeme zakomponovat nějaký doplněk na oživení.  Zkrátka letos můžeme zapomenout na složité účesy, na které stejně není nikdy čas a nechat našim vlasům trochu volnosti. Pojďme se tedy podívat na jednotlivé typy účesů a nechme se inspirovat.

 

Culík

Jedním z nejčastěji se vyskytujícím trendem na módních přehlídkách i mimo ně jsou jednoznačně vlasy stažené do culíku.  Ať už výše posazeného, nebo naopak umístěného až dole u šíje.

Jednoduchý culík se dá oživit nápaditou gumičkou např. se zlatým detailem, nebo obmotáním pramenu vlasů kolem gumičky. Vlasy v culíku můžeme nechat volně buďto rovné nebo zvlněné, nebo z nich vytvořit nějaký jednoduchý drdol.

Popis obrázku / fotografieÚčesy a trendy pro jaro/léto
Zdroj: polyvore.com

 

Vlny

Bohémské vlny už jsou nějakou dobu na vrcholu nejoblíbenějších účesů, a tento rok není výjimkou. Ať už jsou vlasy kratší nebo delší, vždy celkovému vzhledu dodají šmrnc. Vytvoření těchto vln zabere kolem pěti až deseti minut, a i když v průběhu dne vlny povolí, přirozený a elegantní vzhled vlasy neztratí.

 

Účesy a trendy pro jaro/léto 2015Účesy a trendy pro jaro/léto
Zdroj: polyvore.com, harpersbazaar.com

 

Cop

Copy jsou krásným oživením jakéhokoli účesu. Můžeme vlasy splést do jednoho velkého copu, nebo si upleteme jen několik malých copů a zbytek vlasů necháme volně. Je nekonečně mnoho variant.

Copy vypadají celkově efektivněji na světlých a blond vlasech, jelikož lépe vynikne jejich struktura. Tady je pár fotek pro inspiraci.

 

Účesy a trendy pro jaro/léto 2015Účesy a trendy pro jaro/léto
Zdroj: polyvore.com

Vlasové doplňky

Pokud máte rádi květinové čelenky nebo jakékoli jiné doplňky, nebojte se tuto sezónu experimentovat. Do módy se vrátily spony, které nosily naše maminky.

Samozřejmě květiny ať už živé nebo umělé můžeme zaplést do copů, nosit je jako čelenku. Na festivalech si můžete čelenku posunout do čela, aby vytvářela jakýsi hippies vzhled, který je na festivalech tak populární. Nezapomeňte, že s doplňky může jakýkoli jednoduchý účes vypadat skvěle.

 

Účesy a trendy pro jaro/léto 2015Účesy a trendy pro jaro/léto
Zdroj: polyvore.com

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 1.75 hvězdiček / Hodnoceno: 4x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!