Ukažte barvu aneb jak podtrhnout bronzové opálení

7. září 2015  Petra Wiesnerová   komentáře (0)

Podpořte své bronzové opálení těmi správnými triky, a budete nepřehlédnutelná!

Reklama

Prodlužte si léto alespoň tím, že budete pečovat o své bronzové opálení! Podpořte své zlatavé opálení správným výběrem oblečení i líčení, a oslňte své okolí.

Jak podtrhnout bronzové opáleníJak podtrhnout bronzové opálení
Zdroj: polyvore.com

Správné barvy

Jedním z nejznámějších triků, jak dát vyniknout opálené pokožce, je volba bílého oblečení. A proč ne..? Bílá se k létu hodí, a pokud tuhle barvu navíc máte ráda, směle do toho. Pokud vám bílá připadá příliš ostrá nebo vám nesluší. stejnou službu vám splní i barva smetanová, krémová, ale i pudrová či tělová.

Nechcete-li se oblékat do takto světlých barev a máte-li dost odvahy, oblečte barvy neonové. Zkusit můžete i ostře modrou, oranžovou či korálovou.

Velmi dobře si s bronzovou kůží rozumí i žlutá. Od odstínu pastelové až po sytě slunečnicovou.

Správné líčení

Abyste daly vyniknout i své opálené tváři, použijte správná líčidla. Naprostý základem jsou bronzery. Které vám nejen velmi jednoduše ale též rychle pomohou vykouzlit tvář ještě bronzovější. Líčení s bronzery je přirozené a svěží!

Bronzer nanášejte vždy na ta místa ve vašem obličeji, kam přirozeně dopadá sluneční záření. Docílíte tak velmi přirozeného efektu.

Rty můžete ozdobit jen leskem či například sytě růžovou.

Správné doplňky

I na těch záleží a platí pro ně stejná pravidla jako u výběru oblečení. Barvy v odstínu bílé, pastelových anebo neonových barev na náhrdelníku či naušnicích krásně podtrhnou vaše opálení. Stejně tak i odstíny zlaté.

Stejně, jako věnujete pozornost své pleti a výběru outfitu, věnujte i svý nehtům. Právě teď nejlépe vyniknou nehty natřené opět neonovými či světlými barvami.

Jen vždy pamatujte, že méně znamená více, a tak výrazný prvek například v podobě neonových barev volte vždy jen jeden. K neonově růžovým šatům tak už volte jen jednoduché doplňky.

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!