Už ho máte? Vánoční svetr!

22. prosinec 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Krásné svátky vánoční se blíží a s nimi i otázka, co si obléct na sebe. Což takhle vánoční svetr?

www.pinterest.comwww.pinterest.com
Reklama

Už jste jistě v obchodech viděli velké množství slavnostního oblečení, ale nejenom třpytky a flitry znamenají vánoční náladu! Tradicí je v mnoha zemích si obléci co možná nejvíce tématicky vánoční svetr. Nalaďte v sobě vánočního posla ses vetrem s norskými vzory z měkoučké vlny nebo exravagantní veselé motivy Vánoc.

Úzké "skinny" džíny, které vám i ve všední den skvěle padnou mohou být dokonale sladěny s vánočním svetříkem s typicky norskými nebo finskými vzory. Klasické barvy Vánoc jako je červená a bílá jen podtrhnou slanostní atmosféru. A nebudete ani potřebovat honosné večerní šaty! Postačí vám dokonalý make up a vlasy.

Sněhulák je symbolem nejen Vánoc, ale i zimy a tak ho unosíte i po svátcích. Elegantní a nenápadná šedá je krásně rozjasněna pletenou ilustrací s mnoha detaily. Roztomilý, efektivní a decentní svetr na věechny příležitosti rodinných, ale i přátelských setkání.

Pro pravé nadšence Vánoc je jsou tu svetry s extra výraznými ilustracemi a vzory, ktere přímo křičí na celé kolo, že jste milovníci Ježíška a jeho pomocníků. je to vtipné a přitom vkusné si vzít na sebe a nebát si ze sebe udělat legraci. Volte výraznější barvy jako jsou neonové, křiklavé, ale vždy s pěkným obrázkem, který pobaví nebo zahřeje u srdce.

Nejen páníčci musí být vánočné oblečeni. Což takhle i váš mazlíček? Bude přímo k nakousnutí a v žádné společnosti nezůstane jedinné srdce z ledu! Velké množství nejrůznějších vánočních oblečků nabízí internetové pro kočičky i pejsky...

Krásný muž v krásném svetru s vánočními motivy u stromečku nebo rodinného stolu bude vaší ozdobou a dokonalým doladěním vánoční atmosféry, ale necháme na vás, jak ho přesvědčíte, aby si barevný vánoční kousek oblékl...

Nebojte se vzorů ani barev. Vánoce jsou svátky, které si zaslouží to nejkrásnější, nejbláznivější a nejdojemnější!

Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.84 hvězdiček / Hodnoceno: 49x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!