Užijte si indiánské léto

27. srpen 2015  Sonia Peskova   komentáře (0)

Dozvuky léta se pomalu ozývají a nikomu se ještě nechce začít podzimní sezónu. Proto je tu indiánské léto!

Polyvore kolážPolyvore koláž
Reklama

Typické pro severní Ameriku a synonymem posledních sluných dnů léta. To je indiánské léto. Ještě stále slunečné dny, bezvětrné počasí, příjemné teploty a doznívající romantika léta ve vás probudí nostalgii na prožité léto a touhu se ještě stále letně obléknout. Prožijte poslední dny léta v bohémském stylingu.

Indiánské léto
Indiánské léto
Zdroj: Polyvore

Je třeba se naprosto ponořit do zbytků letní sezóny a vybrat si to nejkrásnější oblečení, které bude reprezentovat váš pohled na letní sezónu. Poctěte poslední letní dny třeba tím, že si vyjedete na příjemný výlet k vodě, do města, na procházku nebo strávíte dokonce celý víkend na příjemném místě v dokonalé společnosti a dokonale se na to připravte.

Indiánské léto
Indiánské léto
Zdroj: Polyvore

Indiánské léto dává prostor fantazii, takže pokud se chystáte na víkend pryč nebo na piknik, tak využijte módu k tomu, abyste poctily doznívající sluneční paprsky. Inspirujte, se aztéckými vzory, háčkovanými ručně vyrobenými kousky, květinovými šátky, barevnou a velkou bižuterií, koženými doplňky s třásněmi, lehkými bílými halenkami a korálkami téměř na všem. Výbornou inspirací je Boho chic nebo prvky z Bollywoodu.

Indiánské léto
Indiánské léto
Zdroj:Polyvore

Pokud se nacházíte ve městě a máte raději minimalistické oblečení, tak například sukně s volánky s jednoduchým bílým tričkem, doplněné stylovými lodičkami, designerskou kabelkou a elegantním make upem bude alternativní volbou indiánského léta ve městě. Do baru můžete zvolit i propracovanou korálkovou blůzku a k tomu skvostné psaníčko třeba z krystalů.

Indiánské létoIndiánské léto
Zdroj: Polyvore

Kalhoty s laclem mohou být stylové v kombinaci s tělovými lodičkami, neobvyklou kabelkou s výšivkami a vším v podobném duchu. Inspirace tropy je skvělým nápadem na prodloužení si léta ve stylu plážové dovolené. Nezapomeňte se navonět svým oblíbeným parfémem, který ve vás evokuje pocit léta. Celkový dojem jen utužíte skvělými doplňky jako je obal na telefon, notebook a třeba i ladící nehty.

Máte rádi Indiánské léto? Baví vás si pohrávat s módou? Budeme se těšit na vaše názory na našem Facebooku!

 

 

 

 

 

 

 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!