Válenky: Už je máte?

19. leden 2016  Sonia Peskova   komentáře (0)

Zimní počasí nám dává zabrat, ale vaše nohy mohou být krásně v teple, pokud je obujete do stylových válenek.

Foto: polyvore.comFoto: polyvore.com
Reklama

Jistě to znáte. Venku sněží a vy potřebujete někam dojít a nemáte pohodlnou a dostatečně teplou obuv. Typické kozačky na podpadku pod koleno se nepočítají, protože nikdy pořádně nezahřejí a kloužou. Už jste slyšeli o klasických válenkách?

Pravá ovčí srst je základem válenek. Neuvěřitelné teplom pohodlí a to, jak hřejí, je něco opravdu výjmečného pro vaše chodidla. Jejich povrch je také kůže a lehce se udržuje celé roky jako nová, pokud se předem ošetří vhodnými produkty a bude se s nimi zacházet s láskou a péčí. Jsou vhodné do kruté zimy, kdy vám mráz a sníh znepříjemňuje cestu. Nejsou úpně ideální do deště, protože po uschnutí zanechává voda na válenkách skvrny. Dají se lehce odstranit navlhčeným ubrouskem,ale mají prostě mnohem raději zimní počasí.

Kvalitní pár válenek jinak také zvaných UGGS je standartní výbavou celebrit na podzim, ale hlavně v zimě. S úzkými džínami, hrubě pleteným svetrem a stejně barevně laděným kabátem nebo jen kožešinovou vestou vypadají naprosto stylově a budou vždycky trendem. Je to investice do budoucnosti a do vašich nohou, které vám každou zimu poděkujou. Mnoho variací válenek se trefí do vkusu snad každého od klasického modelu po mašle a knoflíky,kožešinu a barevnou škálu duhy.

Originální válneky jsou drahé, ale dají se zakoupit jejich levnější verze od jiných značek nebo výrobců. Hlavím vodítkem by měla být kvalita a nejen cena, protože možnosti jejich nošení jsou na dlouhá léta dopředu a ve všech ročních obdobích. Jejich objevení vděčíme Austrálii, kde je nosili hlavně serfaři, kteří válenky obuli po náročném sportování v divokých vlnách a byla jim zima na nohy. A kde ušít kvalitnější pár než v zemi, kde se pěstují hlavně ovce? Přeci v Austrálii!! Nový Zéland také patří k vývozcům nejlepších válenek na světě.

Už máte svůj pár? Co si o válenkých myslíte? Nosíte je rádi? Dejte nám vědět na náš Facebook nebo se podělte o fotografii na našem Instagramu!

 


 


Autor Sonia Peskova

Autor: Sonia Peskova

Ilustrátorka a módní redaktorka.


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 4.7 hvězdiček / Hodnoceno: 23x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!