Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!

28. květen 2012  Aktualita   komentáře (0)

Léto se kvapem blíží. Buďte letní také vy. Vyhrajte dárkovou sadu FLOWERPARTY. Soutěžní otázka je jednoduchá a odměníme celkem tři vylosované čtenářky nebo čtenáře.

Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!Velká letní SOUTĚŽ s Yves Rocher!
Reklama

Léto se kvapem blíží. Buďte letní také vy. Vyhrajte dárkovou sadu FLOWERPARTY. Soutěžní otázka je jednoduchá a odměníme celkem tři vylosované čtenářky nebo čtenáře.

Kdo by neslyšel o kosmetice Yves Rocher, která využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch naší krásy. Ve spolupráci s kosmetickou firmou Yves Rocher jsme pro vás, naše milé čtenářky, připravili velkou letní soutěž o tři dárkové sady FLOWERPARTY.

Soutěžní otázka je opravdu jednoduchá a odpověď na ni můžete snadno najít na webových stránkách Yves Rocher, kde si zároveň můžete prohlédnout i nabídku kosmetických výrobků a navnadit se tak na výhru, jež při troše štěstí může být vaše.

Jak se zapojit do soutěže?

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku!

  • Soutěžní otázka: Z jaké země pochází kosmetika Yves Rocher?

Své odpovědi zasílejte na e-mail redakce@modniarena.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž“. Nezapomeňte připojit také svoje jméno a adresu.  Pozor – soutěž končí 30. června!

O co se hraje?

O 3 dárkové sady FLOWERPARTY

  • Provokativní citrusová svěžest, vyzývavé květinové a ovocné tóny. Nezaměnitelná vůně, která upoutá pozornost. Jednoduše neodolatelná!
  • Optimistické, provokující nóty hlavy: pomeranč a mandarinka.
  • Vzrušující květinovo ovocné nóty srdce: růže, malina, liči.
  • Nezapomenutelná nóta základu: vanilka.

Odměněny budou celkem 3 vylosovaní výherci/výherkyně.


Tuto dárkovou sadu od Yves Rocher můžete vyhrát!

O společnosti Yves Rocher

Kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 44 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 500 výrobků Rostlinné kosmetiky pro ženy i muže, které zahrnují péči o obličej, o tělo, hygienické a opalovací přípravky, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu.  Více informací na www.yves-rocher.cz

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!