Vyberte si čelenku na podzim 2011

1. srpen 2011  Aktualita   komentáře (0)

Máte už čelenku pro letošní podzim? Ne? Pak se podívejte, jak si čelenku vybrat a jak může prozářit nudné a šedivé podzimní ulice!

Vyberte si čelenku na podzim 2011Vyberte si čelenku na podzim 2011
Reklama

Toho, kdo říká, že barvy patří létu a na podzim by se měl šatník přizpůsobit počasí tlumenými odstíny klidných barev, můžete s klidem ignorovat. Pestrost, barvy a trocha extravagance patří do pošmourného podzimu stejně jako padající listí nebo zasněné babí léto. Nenechte se přemoci a bojujte proti šedi se vztyčenou (a ozdobenou) hlavou. V módě jsou totiž čelenky, které zaručeně zaženou všechny podzimní chmury!

Čelenky sluší všem?

Čelenky jsou, stejně jako třeba brože, často opomíjeným doplňkem, který v sobě přitom skrývá obrovský potenciál. A to i pro ty, kteří se jinak čepicím, kloboukům a jiným ozdobám hlavy vyhýbají, protože jim nesluší nebo si to alespoň myslí.

Kouzlo čelenek spočívá v tom, že sluší opravdu každému, pokud si vybere ten správný model. Zatímco křehkým dívkám sluší výrazné až extravagantní kousky z ptačích per nebo výrazných květin, které na Fleru najdete například u značky Samodiva, výraznější typy mohou sáhnout po klasičtějších čelenkách, které sázejí spíše na barevné kombinace, nežli na tvarovou extravaganci. Na Fleru takové najdete v nabídce téměř u každého návrháře čelenek, tu z obrázku nabízí značka Maria Accessories.

Pověrou je i to, že čelenky nejdou dohromady s ofinou, popřípadě že je nutné ofinu pod čelenku schovat. Smyslem čelenky není ukázat jak vysoké má kdo čelo, ale podtrhnout krásu nositelky a jejího účesu, ať už s ofinou nebo bez. Samozřejmě může čelenka být užitečnou ozdobou, když si chcete nechat ofinu dorůst nebo vás třeba při sportu otravují vlasy neustále padající do obličeje, váš účes by ale měla čelenka především zdůrazňovat, nikoliv tvořit. I proto se skvěle hodí ke krátkým vlasům a účesu dokážou dodat rafinovanost, ženskost a eleganci.

Své místo mají čelenky jak v každodenní módě, tak i na plesech a společenských akcích. Kate Middleton a královská rodina v poslední době neustále dokazují, jak módní jsou extravagantní pokrývky hlavy všelijakých tvarů a barev a čelenky z tohoto trendu nemůžeme vynechat

S čelenkou vás nepřehlédnou

Leckteré dívky mají často v břiše motýlky, vy je můžete mít na hlavě. Nechcete-li opustit léto, schovejte si ho trochu do svého účesu, a jste-li odvážné, můžete se ve společnosti pyšnit cizím peřím, přesněji peřím od JaneBond. Tohohle doplňku si totiž všimne zaručeně každý, a to nemusíte být ani součástí královské rodiny.

Tak hurá na Fler, kde najdete více než tři tisíce čelenek všemožných typů a barev a není možné si tu nevybrat tu pravou přesně na svou hlavu.

Autor Aktualita

Autor: Aktualita


[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!Novinky ve světě módy

MódníAréna.cz je platforma pro výměnu názorů o módě se snahou podpořit diskusi o všem, co s módou a stylem oblékání souvisí. Chceme říci všem, kteří se chtějí odlišovat a setkávají se s netolerancí svého okolí, „nejste v tom sami.


Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
Módní Aréna na Facebooku
Módní Aréna na Instagramu


Redakce Módní Aréna

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!